Ingredience v krmivech Ziwi Peak

suroviny

Psi a kočky jsou masožravci a proto prospívají především na mase. Naše receptury jsou pečlivě připravovány tak, aby psi nebo kočky našli v krmivech Ziwi Peak svou “kořist“ a to jako celek, ale bohatou na maso.

Jsme hrdí, že více než 98% masa, vnitřností, kostí a zelené slávky naleznete v recepturách, které jsou šetrně sušeny vzduchem, zbylé 3 % doplňují důležité vitamíny a minerály, přírodní řasy, petržel, inulin z čekanky a lecitin. To vše pro kompletní a vyváženou stravu.

Všechny naše suroviny pocházejí z Nového Zélandu, ze zelených pastvin, z volných farem nebo z modrých, nedotčených oceánů. Veškeré suroviny, které vstupují do produktů Ziwi Peak jsou pouze z humánních, etických trvale obhospodařovaných místních farem, které splňují přísné novozélandské regulační normy.

Psi a kočky jsou především masožravci a proto prospívají především na mase. Pokud je pes nebo kočka krmena mimo jiné obilím, kukuřicí a dalšími levnými náhražky masa, může pes nebo kočka často trpět alergiemi. To je další důvod, proč v ZiwiPeaku tyto náhražky nenaleznete a proč máme mimo masa i vnitřnosti jako je srdce a plíce nebo kosti. Ziwi Peak je “kořist“ protože to je přesně to, co pes nebo kočka žere, když si chytí svou kořist v přírodě.

Našich prvních sedm složek, které tvoří více než 98% masa, vnitřností, kostí a zelené slávky. Porovnejte naše složení s jinou, jakoukoliv značkou. Vsadíme se, že budete překvapeni rozdílem.

Ve všech produktech ZiwiPeak je novozélandská zelená slávka, přírodní zdroj glukosaminu chondroitinu. Tato složka dlouhodobě podporuje zdraví. Všechny naše produkty obsahují minimálně 3% zelené slávky z farmového chovu za použití ekologicky udržitelných postupů.

Zelená dršťka je skvělá přírodní potravina, která napomáhá zdravému trávení a podporuje střevní mikroflóru. Vzhledem k tomu, že zelené dršťky jsou mimořádně chutné, lehce stravitelné a šetrné k trávicímu traktu, jsou skvělé pro vybíravé pejsky a kočičky, nebo pro mazlíčky s citlivým zažíváním, IBD (inflammatory bowel disease – zánětlivé onemocnění střev) a IBS (irritable bowel syndrom - syndrom dráždivého střeva).

Pečlivě zvolené vitamíny a minerály přispívají ke kompletní a vyvážené stravě pro všechna plemena i životní etapy.