Sušené maso Ziwi Peak - krmivo, pamlsky a konzervy z Nového Zélandu

CO JE ZIWI PEAK


Ziwi Peak se vyrábí na Novém Zélandě, v zemi symbolizující čistou přírodu. Ziwi Peak je tradiční značka unikátního krmení pro psy a kočky je uznávaná po celém světě. Krmiva se vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin, které jsou používané v potravinářství.


PROČ ZIWI PEAK


Sušené maso Ziwi Peak je ekvivalentem skutečné syrové potravy, označované jako RAW. Ziwi Peak obsahuje maso, srdce, játra, ledviny, dršťky a kosti, doplněné o vitamíny a minerály.Obsahuje jedinečnou novozélandskou zelenou slávku, která pomáhá udržovat zdravé klouby. Surovina se konzervuje velmi pomalým sušením při teplotě okolo 20°C. Díky tomuto zpracování nedochází ke ztrátám živin.V krmivech nejsou obsažena antibiotika, umělá barviva, GMO, sůl, cukr ani žádné konzervanty. Ziwi Peak obsahuje 98% vysoce stravitelných bílkovin. Ve srovnání s běžnými granulemi se podává menší denní dávka. Je to zdravá a vyvážená strava, která obsahuje vše, co Váš pes nebo kočka potřebují k vitálnímu životu.

VÝHODY KRMIV A PAMLSKŮ ZIWI PEAK
- více než 98% syrového sušeného masa a vnitřností
- z prvotřídních surovin z Nového Zélandu
- vysoká stravitelnost, až 95%
- kompletní krmivo včetně všech důležitých minerálů a vitamínů
- minimálně 3% novozélandské zelené slávky v krmivech i pamlscích
- eliminace alergií
- celoživotně zdravé klouby
- štastnější, zdravější a delší život


RAW = BARF


Ziwi Peak je sušené maso označované jako RAW - SYROVÉ. Proto můžeme krmení Ziwi Peak označit jako způsob BARF Biologically Appropriate Raw Food, biologicky vhodná syrová strava.


ZIWI PEAK PRO PSY


Ziwi Peak nabízí ucelenou řadu produktů pro každodenní vyváženou stravu psa, krmiva, pamlsky a konzervy.

Sortiment unikátního krmiva ze sušeného masa Ziwi Peak: jehněčí maso, hovězí maso, kuřecí maso, zvěřina, makrela a jehněčí maso zelené dršťky a jehněčí maso v balení 454, gr, 1kg, 2,5kg a 4kg.

Pamlsky jerky ZiwiPeak: jehněčí maso, hovězí maso, zvěřina v balení 85g a 454g.

Masové konzervy Ziwi Peak 390g: hovězí maso, zvěřina, jehněčí maso, makrela a jehněčí maso, kuřecí masozelené dršťky a jehněčí maso. Ve stálé akci nabízíme cenově výhodnou sadu masových konzerv Ziwi Peak 5 + 1 zdarma.


Jelení morková kost obalená v jícnu vyuzený jelení spárek jsou ideální pro péči o chrup. Váš pes je bude kousat extrémně dlouhou dobu. Jelení spárek navíc při žvýkání nevydává žádný zápach - je proto zvláště vhodný pro psy, kteří žijí v bytě.


ZIWI PEAK PRO KOČKY

Také pro kočky má Ziwi Peak celou škálu produktů pro každodenní vyváženou stravu, krmiva, pamlsky a konzervy.
Nabídka krmiva ze sušeného masa Ziwi Peak: jehněčí masomakrela s jehněčím masem, hovězí maso v balení 400g a 1kg. 

Masové konzervy Ziwi Peak: jehněčí masohovězí maso kuřecízvěřina. makrelamakrela s jehněčím masem.

Také pro kočky máme stálou akci  cenově výhodnou sadu masových konzerv Ziwi Peak 5 + 1 zdarma.


Sušeným masem Ziwi Peak, krmením i pamlsky dopřejete Vašemu domácímu mazlíčkovi skutečně to nejlepší. Strava se stane pro Vašeho zvířecího miláčka znamenitou, zdraví prospěšnou odměnou. I ti nevybíravější jedinci nedokážou odolat. Produkty Ziwi Peak jsou vhodná pro všechny etapy života psa i kočky.