Novozélandská zelená slávka v krmivech Ziwi Peak

slavka

Jsme nesmírně hrdí, že Vám můžeme ve všech krmivech Ziwi Peak nabídnout novozélandskou zelenou slávku. Zde je důvod, proč:

Tichý oceán u Nového Zélandu je jediným místem na světě, kde žije mušle zelená slávka, přesněji slávka zelenoústá. Mušle jsou chovány v oceánu na farmách a sklízeny každý den.

Farmové chovy nemají žádný negativní dopad na přírodní ekosystémy. Stejně jako na všechny další vstupní suroviny, tak i pro zelenou slávku Ziwi Peak dodržuje přísná vládní nařízení - jedná se o plně udržitelné systémy v chovu zelené slávky. The Blue Ocean Institute v New Yorku vyhlásil postupy chovu zelené slávky na Novém Zélandě jako nejvíce šetrné k životnímu prostředí.

Novozélandská zelená slávka je vynikající pochoutkou. Navíc je 100% přírodním zdrojem glukosaminu, chondroitinu, glycogenu, omega 3 a omega 6 mastných kyselin s prokázanou schopností nutriční podpory pro dlouhodobé zdraví kloubů. Záněty kloubů a osteoartrózy jsou poměrně častá onemocnění koček a psů. To je důvod, proč jsme novozélandskou zelenou slávku přidali do všech produktů Ziwi Peak. Máme potvrzeno, že to pomáhá kočkám a psům dát novou chuť do života a vylepšit schopnost pohybu a orientace.

Množství zelené slávky přidáváme na základě doporučení našich výživových odborníků. Již není potřeba přidávat žádné další doplňky. Všechny naše Ziwi Peak receptury - sušená masa i konzervy obsahují minimálně 3% zelené slávky.