Ziwi Peak je jiný, Ziwi Peak je unikátní

zi

Ziwi Peak přináší vše pro kompletní a vyváženou stravu – všechny sušené produkty Ziwi Peak obsahují více než 98% čerstvého masa, vnitřností, kostí a zelenou slávku (jako by se jednalo o opravdickou kořist v přírodě).

Psi, a kočky především, jsou masožravci a jejich zažívání není přizpůsobené lidské potravě, velké problémy způsobují sacharidy, které jsou ve velkém množství přidávány do lidských potravin.  Nevhodné krmení způsobuje časté alergie, zažívací problémy, podráždění kůže a další zdravotní problémy.

Většina granulí nabízených na trhu obsahuje maso ze zbylých částí zvířat, jako jsou nohy, hlava a žaludky, které je nešetrně zpracováno vysokým varem. Poté dojde k usušení a rozemletí na jemný prášek. Tento proces patří k levnému způsobu zpracování a to je hlavní důvod, proč ostatní firmy tento způsob zpracování používají. Bohužel díky tomu dochází k velké ztrátě nutričních hodnot.

V krmivech Ziwi Peak se tento nešetrný způsob zpracování nepoužívá a veškeré zpracování, suroviny a posléze produkty splňují ty nejpřísnější normy. Podle AAFCO (Americká asociace pro kontrolu potravin) se jedná o výrobky „Human Grade“ a „Human Quality“. Znamená to, že je výrobek technicky vzato "jedlý", konzumovatelný pro lidi, v zákonem definovaném pojetí. Human Grade krmivo pro domácí zvířata musí být vyráběno v souladu s řadou norem a musí být baleno, skladováno, přepravováno a uchováváno v souladu s mezinárodními předpisy pro výrobu potravin.

Nejlepším způsobem, jak zjistit, co je a není v našich Ziwi Peak recepturách je podívat se na seznam složek v ZiwiPeaku a pak jej porovnejte s ostatními krmivy na trhu. Přitom myslete ještě na naše šetrné a unikátní zpracování krmiv Ziwi Peak. Určitě najdete velký rozdíl.  My jsme si jisti, že chcete pro Vaše mazlíčky to nejlepší, ten rozdíl oceníte a váš mazlíček taky.