M&C PetCare - prevence zdraví a základní zdravotní péče o psa i kočku

 
Produkty irské firmy M&C PetCare se specializují na prevenci a špičkovou zdravotní péči o Vaše domácí mazlíčky, aby byli štastní, spokojení, ve výborném zdravotním stavu a v kondici. Motto firmy je prosté: "prevence je lepší než léčba". Základem úspěchu firmy je vlastní vývoj a výzkum, který je považován za jádro firmy. Díky nim se společnost stala v relativně krátké době prosperující a ve své oblasti velice úspěšná.
 
Posláním M&C PetCare specialists je neustálý vývoj v produkci výrobků, které zvyšují kvalitu života Vašich miláčků a zároveň posílí pouto mezi Vámi navzájem.
 
Sortiment představuje širokou škálu produktů pro prevenci a základní zdravotní péči, řada produktů zahrnuje potřeby štěňat i psích seniorů. Nabídka zahrnuje zubní pastu, ústní vodučištění očí péči o uši, antistresové tablety a tablety proti nevolnosti. Pro štěňata jsou určené antistresové kapky, výživné pamlsky a pamlsky nebo gel pro snadný růst zubů. Skutečnou specialitou jsou pamlsky na ochranu trávníku před následky psího močení.