Sušené maso ZiwiPeak - krmivo, pamlsky a konzervy z Nového Zélandu

Rupert.cz

Sušené maso ZiwiPeak - krmivo, pamlsky a konzervy z Nového Zélandu

CO JE ZIWIPEAK
ZiwiPeak se vyrábí na Novém Zélandě, v zemi symbolizující čistou přírodu. Tradiční značka unikátního krmení pro psy a kočky je uznávaná po celém světě. Krmiva se vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin, které jsou používané v potravinářství.

PROČ ZIWIPEAK
Sušené maso ZiwiPeak je ekvivalentem skutečné syrové potravy, označované jako RAW. ZiwiPeak obsahuje maso, srdce, játra, ledviny, dršťky a kosti, doplněné o vitamíny a minerály.Obsahuje jedinečnou novozélandskou zelenou slávku, která pomáhá udržovat zdravé klouby. Surovina se konzervuje velmi pomalým sušením při teplotě okolo 20°C. Díky tomuto zpracování nedochází ke ztrátám živin.V krmivech nejsou obsažena antibiotika, umělá barviva, GMO, sůl, cukr ani žádné konzervanty. ZiwiPeak obsahuje 98% vysoce stravitelných bílkovin. Ve srovnání s běžnými granulemi se podává menší denní dávka. Je to zdravá a vyvážená strava, která obsahuje vše, co Váš pes nebo kočka potřebují k vitálnímu životu.

VÝHODY KRMIV A PAMLSKŮ ZIWIPEAK
- více než 90% syrového sušeného masa a vnitřností
- z prvotřídních surovin z Nového Zélandu
- vysoká stravitelnost, až 98%
- kompletní krmivo včetně všech důležitých minerálů a vitamínů
- minimálně 3% novozélandské zelené slávky v krmivech i pamlscích
- eliminace alergií
- celoživotně zdravé klouby
- štastnější, zdravější a delší život

RAW = BARF
ZiwiPeak je sušené maso označované jako RAW - SYROVÉ. Proto můžeme krmení ZiwiPeak označit jako způsob BARF Biologically Appropriate Raw Food, biologicky vhodná syrová strava.

ZIWIPEAK PRO PSY
ZiwiPeak nabízí ucelenou řadu produktů pro každodenní vyváženou stravu psa, krmiva, pamlsky a konzervy.
Sortiment unikátního krmiva ze sušeného masa ZiwiPeak: jehněčí maso, hovězí maso, zvěřina, zvěřina a ryba, makrela a jehněčí maso, zelené dršťky a jehněčí maso v balení 454, gr, 1kg, 2,5kg a 4kg.
Pamlsky jerky ZiwiPeak: jehněčí maso, hovězí maso, zvěřina v balení 85g a 454g. Masové konzervy ZiwiPeak 400g: hovězí maso, zvěřina, zvěřina a ryba, jehněčí maso, makrela a jehněčí maso, zelené dršťky a jehněčí maso. Ve stálé akci nabízíme cenově výhodnou sadu všech 5ti druhů masových konzerv ZiwiPeak.
Sušená jelení morková kost a vyuzený jelení spárek jsou ideální pro péči o chrup. Váš pes je bude kousat extrémně dlouhou dobu. Jelení spárek navíc při žvýkání nevydává žádný zápach - je proto zvláště vhodný pro psy, kteří žijí v bytě.

ZIWIPEAK PRO KOČKY
Také pro kočky má ZiwiPeak celou škálu produktů pro každodenní vyváženou stravu, krmiva, pamlsky a konzervy.
Nabídka krmiva ze sušeného masa ZiwiPeak: jehněčí maso, makrela s jehněčím masem, hovězí maso v balení 400g.
Masové konzervy ZiwiPeak: jehněčí maso,hovězí maso,zvěřina a zvěřina s rybou.
Nabídka pamlsků čítá jerky zvěřina s rybou a jehněčí maso s jehněčími játry v balení 85g.

Sušeným masem ZiwiPeak, krmením i pamlsky dopřejete Vašemu domácímu mazlíčkovi skutečně to nejlepší. Strava se stane pro Vašeho zvířecího miláčka znamenitou, zdraví prospěšnou odměnou. I ti nevybíravější jedinci nedokážou odolat. Produkty ZiwiPeak jsou vhodná pro všechny etapy života psa i kočky.