O nás - Rupert.cz a Rupertova smečka

rupertovasmecka

Příběh Rupertovy smečky a eshopu Rupert.cz začal před lety gastronomickými problémy našeho zlatého retrívra Tedíka. Špatné zažívání, apatie k příjímání potravy, vyčerpaný pes s podváhou. Hledali jsme cestu, jak z toho ven a pomalu se stávali odborníky na krmiva pro psy. Hledali jsme krmivo kvalitní, výživné, zdravé a zároveň krmivo vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

Nakonec jsme objevili granule americké firmy Natural Balance, která byla průkopníkem ve výrobě mono-proteinových krmiv. Ta v té době nebyla vůbec běžná. Začali jsme Natural Balance do Česka dovážet, připravili jsme eshop a pojmenovali ho po našem tehdy nemladším zlatém retrívrovi Rupertovi: Rupert.cz.

Naše krédo bylo a je: přinášet našim čtyřnohým přátelům, psům i kočkám, to nejlepší. Nabízíme pouze výrobky, které důvěrně známe a které sami používáme.

Nabízíme unikátní krmivo ze sušeného masa Ziwi Peak, kompletní kosmetiku pro psy i kočky Anju Beauté, přípravky pro domácí zdravotní péči M&C Pet Care a hypoalergenní granule pro psy Predator. Krmivo si spolu s našimi rakouskými partnery necháváme vyrábět "na míru". Vůbec se netajíme, že jsme se inspirovali krmivy Natural Balance. Čas ukázal, že toto rozhodnutí bylo více než prozřetelné, protože firmu Natural Balance koupil nadnárodní potravinový gigant a ten se rozhodl granule do Evropy nevyvážet.

Jedinečnost sušeného masa Ziwi Peak z Nového Zélandu spočívá v technologii dlouhodobého sušení při ne příliš vysoké teplotě. V sušeném mase tak zůstávají zachovány všechny živiny. Krmiva i pamlsky navíc obsahují novozélandskou zelenou slávku, skvělou pro pohybový aparát. Krmiva Ziwi Peak nabízíme pro psy i pro kočky. Sortiment doplňují masové konzervy a dentální pamlsky v podobě jeleních morkových kostí a jeleních spárků.

Ucelená řada francouzské kosmetiky Anju Beauté pro psy i kočky je určena jak pro profesionální užití v salonech, tak pro běžnou domácí péči i pro úpravu pro předvedení psa nebo kočky na výstavě. Kosmetika Anju Beauté zahrnuje color šampony podle barvy srsti, šampony na jednotlivé typy srsti, rozčesávací přípravky, kondicionéry i parfémy. Výjimečná je ucelená řada produktů s keratinem, zvláště vhodná na poškozenou srst. Nabídku doplňujeme řadou kartáčů a hřebenů pro péči a úpravu srsti. Poslední novinkou Anju Beauté jsou přírodní antiparazitika a repelenty pro psy i kočky.

Na eshopu Rupert.cz dále nabízíme výrobky irské firmy M&C Pet Care, přípravky pro domácí zdravotní péči o Vašeho psa nebo kočku - přípravky pro čištění uší a očí, Od M&C Pet Care máme pro Vás i skutečnou specialitu - žvýkací pamlsky Green Um, které neutralizují psí moč a Váš trávník tak zůstane stále zelený.

Granule pro psy Predator zahrnují zatím čtyři druhy: Predator Dog obsahuje 40% kuřecího, jehněčího a rybího masa. Bez obilný Predator Red se zvěřinou a masem z králíka. Predator Green s jehněčím masem a hnědou rýží. Predator Gold s kachním masem a sladkou bramborou, bez obilovin. Nyní připravujeme Predator s rybím masem.

Rupert.cz nabízí jen výrobky, kterým my sami věříme a které celá Rupertova smečka miluje!

Nové příběhy Rupertovy smečky, informace o novinkách, slevách a dalších akcích  eshopu Rupert.cz  najdete na www.facebook.com/eshop.rupert.cz