Chcete zlepšit výživu vašeho mazlíčka?

48360051_10157137476494905_863512864307019776_o

Chcete zlepšit výživu vašeho mazlíčka?

Ziwi Peak je špičkové vzduchem sušené maso, Ziwi Peak může být používán jako kompletní krmivo nebo může být přidáván do vašich současných granulí pro  zvýšení obsahu bílkovin a výživové hodnoty současné krmné dávky. Zkuste krmit 50/50, nebo nás kontaktujte a můžeme společně probrat návrhy jak začlenit začlenit Ziwipeak (96 % masa, vnitřností, kostí a zelené slávky) do krmné dávky Vašeho mazlíčka.

Více informací o pomalém a šetrném sušení- Tajemství unikátního krmiva ZiwiPeak spočívá v moderním pojetí staleté techniky konzervace masa. Pomalý, šetrný a rafinovaný proces sušení zachovává všechny důležité živiny a zároveň eliminuje patogenní bakterie, použití umělých konzervačních látek, cukrů nebo glycerinů. Náš pomalý a jemný proces sušení vytváří krmivo, které je stravitelné jako syrová potrava, ale krmivo je bezpečné. Doba skladování je až 21 měsíců. Jsme si jisti, že váš pejsek nebo kočička bude Ziwi Peak milovat!

  1. ZiwiPeak je ručně vyráběn, po malých dávkách každý den ve vlastní továrně na Novém Zélandu.
  2. Sušení vzduchem je metoda, která se po staletí používala k přirozenému uchování masa. Naše moderní metody zůstávají v souladu s tímto řemeslným postupem.
  3. Náš pomalý a jemný dvoustupňový proces sušení vzduchem zajistí, že maso je lehce stravitelné, plné živin, odpovídající syrovému masu, ale bez patogenních bakterií.
  4. Proces dvojího stupně sušení také eliminuje patogenní bakterie, jako je ecoli, salmonela a listeria, při zachování všech výživových hodnot.
  5. Dalším krokem k zajištění bezpečnosti a kvality krmiva jsou povinné testy pro naše výrobky. Produkty Ziwi Peak jsou povinně testovány a vydány k prodeji až po schválení regulačními orgány vlády Nového Zélandu.
  6. Náš proces sušení vzduchem zajišťuje dobu použitelnosti na 21měsíců a to přirozeně bez použití umělých a konzervačních látek, cukrů nebo glycerinů.
  7. Konečným výsledkem je, že Ziwi Peak je krmivo, které je lehce stravitelné a výživné jako zcela syrová strava, ale je bezpečný. Servírování je pohodlné a jednoduché.
  8. Každý balení Ziwipeak obsahuje ziwi odměrku. Na každém balení je přehled, kolik ziwi odměrek máte použít a jakou splňuje denní výživovou hodnotu. Pro podrobnější informace o krmné dávce nám stačí napsat: info@rupert.cz nebo navštívit Ziwi kalkulačku.