ANJU BEAUTÉ Antiparazitní obojek proti klíšťatům pro kočky

 
Novinka
 

Antiparazitní repelentní obojek pro kočky Anju Beauté efektivně a nepřetržitě účinkuje od nasazení. Odpuzuje všechny parazity ohrožující Vašeho psa. Je vysoce účinný proti klíšťatům, blechám, komárům, proti hmyzu sající krev bez podráždění kůže.

Dostupnost Skladem
249 Kč    
Značka Anju Beauté
Kategorie Rupert.cz pro kočky
 

Antiparazitní repelentní obojek proti klíšťatům pro středně velké psy Anju Beauté 

Obojek účinkuje efektivně a nepřetržitě od nasazení. Odpuzuje všechny parazity ohrožující Vašeho psa. Je vysoce účinný proti klíšťatům, blechám, komárům, proti hmyzu sající krev bez podráždění kůže.

Obojky Anju Beauté kombinují vlastnosti geraniolu (vonná kapalina přítomná v květinových olejích), levandule, eucalyptu a icaridinu, tak aby účinně odpuzovaly blechy, klíšťata a komáry. Vysoce účinné vlastnosti působí jako trvalý ochranný plášť. 

Nepoužívejte 15 dní před porodem a během kojení koťat.


Rozměry: délka obojku 35 cm 

Složení produktu: LAVANDULA HYBRIDA (cas 91722-69-9) 45,00 g / kg. GERANIOL (CAS 106-24-1) 2,95 g / kg. ICARIDINE (cas 119515-38-7) 43,65 g / kg. Produkujte biocid TP19 - Répulsif. Obsahuje GERANIOL, EUCALYPTOL. 

Upozornění: Nepoužívejte u koťat mladších 4 měsíců. Nepoužívejte k držení kočky. Obojek má bezpečnostní systém, který mu umožňuje rozepnout se v případě náhodného zachycení. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY: Může vyvolat alergickou reakci. 

Návod k použití: vyjměte obojek z obalu a nasaďte kočce tak, aby mezi ním a kůží na krku zůstal prostor pro volné vložení dvou prstů. Přesahující zbytek obojku odstřihněte. Nenechte kočku obojek kousat. Je-li obojek ušpiněn, otřete jej vlhkým hadříkem. Umožníte tím dalšímu uvolňování olejů do srsti. Při koupání nemusí být obojek sundán. Pro efektivní účinnost měnit každé 3 měsíce. 

Všechna plemena koček.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: