Ziwi Peak - méně v misce, více dobroty v bříšku

ZP_DOG

Velmi častá otázka chovatelů pejsků a kočiček zní: "Proč je u Ziwi Peak krmná dávka tak malá oproti jiným značkám?". To je dobrá otázka a my máme dobrou odpověď! Odpověď je kombinací 2 faktorů, takže pojďme si množství ZiwiPeaku vysvětlit.

1. Přírodní, vysoce kvalitní suroviny a to je pravda, čtete správně! Přírodní, vysoce kvalitní suroviny.

Naše sušené maso Ziwi Peak obsahuje 98% masa a orgánů, včetně 3% jemně mleté ​​kosti, doplněno ze surovin pouze z Nového Zélandu – zelená slávka, sacharidy z přírodních zdrojů jako je zelená dršťka, čekanka, petržel, řasy, a navíc esenciální vitamíny a minerály.

Naše masové konzervy Ziwi Peak obsahují minimálně 66% syrového masa a orgánů. Rovnováha přirozené vlhkosti a přidaných důležitých vitamínů a minerálů, které jsou používané i v našem sušeném mase.

Protože nechceme a nepoužíváme žádné “výplně“ našich receptur, jako jsou brambory, rýže, kukuřice, a to z důvodu, že tyto suroviny nedávají psům a kočkám žádnou výživovou hodnotu. Dá se říci, že vlastně pouze “vyplňují prostor“ a zvětšují balení ostatních krmiv. Proto u jiných krmiv vypadá miska plnější, i když ve skutečnosti není.

Na základě toho, že tedy nepřidáváme do našich receptur žádné obiloviny nebo jiné podobné „výplně“, Váš mazlíček skutečně dostane pouze skvělé maso a zároveň se vším, co potřebuje ke splnění svých každodenních nutričních potřeb a to v menší denní porci.

Určitě jste již slyšeli a budete s námi souhlasit, že je lepší kvalita před kvantitou. A to je přesně to, co říká i náš ZiwiPeak. Náš vysoký obsah masa zároveň znamená, že je krmivo z více než 95% stravitelné. Z čehož vyplývá, že váš pes nebo kočka si z menší porce vezmou mnohem více než z ostatních krmiv a zároveň i stolice je mnohem menší a pevnější.

Co pocit plnosti? Nebojte se. Vaše zvíře bude spokojeno. ZiwiPeak je navržen tak, aby dokonale vyhovoval přirozené stravě a zažívání. ZiwiPeak je skutečně perfektní, špičkové krmivo. Je velmi důležité věřit a dodržovat skutečně doporučené malé dávky. Někteří chovatelé, majitelé…mají stále pokušení dát do misek větší porce, protože nevěří, že porce ZiwiPeaku bude dostačující. Ale překrmování může mít za následek řídkou stolici a i přibývání na váze.

2. Faktem je, že naše vzduchem sušené maso Ziwi Peak se rovná třem porcím syrového masa!!! A to proto, že naše vzduchem sušené maso ZiwiPeak je vyrobeno z více než  95% z opravdového masa, orgánů, ryby a zelené slávky.

To co skutečně děláme, je opatrně odstranit vlhkost prostřednictvím našeho velmi unikátní procesu sušení vzduchem. Všechny vstupní suroviny si udržují své unikátní hodnoty, tím veškeré denní výživové potřeby pro vaše čtyřnohé miláčky jsou zachovány, je to pouze více kondenzované, a tím i porce je mnohem menší.

Pro příklad uvedeme:  

Balení 1kg sušeného masa Ziwi Peak obsahuje 3kg syrových ingrediencí.

To je opravdu plno masa v jednom balení!!!