Nová řada kosmetiky Anju Beauté VITAL FORCE s keratinem

anj1

Šampon Anju Beauté VITAL FORCE uzdravuje a obnovuje srst. Obsahuje přírodní, rostlinný keratin, hydratační látky a provitamín B5.

Šampon Anju Beauté  VITAL FORCE vyživuje srst keratinem, který uzdraví poškozenou srst. Ta je pak na dotek jemná, zdravá a lesklá.

Rozčesávací přípravek ve spreji Anju Beauté VITAL FORCE LOTION je keratinové neoplachovací mléko. Zlepšuje pružnost srsti, usnadňuje rozčesání. Vyživuje srst do hloubky a obnovuje původní, zdravou strukturu každého jednotlivého chlupu. Hydratační látky zajistí lesklý a zářivý vzhled srsti.

Ošetřující keratinový kondicionér Anju Beauté VITAL FORCE MASK je speciálně určený pro poškozenou, oslabenou, dehydratovanou srst. Vyživuje srst do hloubky a obnovuje jednotlivá poškozená vlákna srsti. Keratin intenzivně uzdravuje a pečuje o vnitřní strukturu každého jednotlivého chlupu.

Řada Anju Beauté VITAL FORCE provoní srst ovocně květinovou vůní. Je vhodná pro všechny typy srsti všech plemen.

Doporučujeme používat celou řadu přípravků Anju Beauté VITAL FORCE. Po šamponování použijte kondicionér Anju Beauté VITAL FORCE MASK a poté neoplachovací mléko Anju Beauté VITAL FORCE LOTION.