Rupert.cz pro kočky

ziwi_cat

Rupert.cz myslí nejen na psy a tak jsme rozšířili náš sortiment o krmiva pro kočky.Sušené maso v podobě kompletního krmiva, pamlsků a masové konzervy Ziwi Peak nyní nabízíme také kočkám.

Ziwi Peak z Nového Zélandu nabízí ucelenou škálu produktů pro každodenní vyváženou stravu kočky, krmivapamlsky a konzervy. Unikátní krmivo Ziwi Peak ze sušeného masa obsahuje 98% vysoce stravitelných bílkovin. Sušené maso Ziwi Peak je ekvivalentem reálné syrové potravy.

Kočkám je také určena luxusní francouzská kosmetika Anju Beauté. Kosmetika je vyráběna pouze z přírodních surovin a nabízí bezkonkurenční kvalitu. Sortiment zahrnuje širokou škálu šampónů, color šampony na podporu barvy srsti a esenciální šampony na jednotlivé typy srsti. Pro kočky, které nesnáší vodu, je určen speciální neoplachovací šampon. Nabídku doplňují kondicionéry, přípravky pro výživu a regeneraci srsti, spreje pro finální úpravu na výstavě i parfémy.

Pro kočky máme také výrobky irské firmy M&C Pet Care. Jsou to produkty základní zdravotní péče o VašI kočku. Čištění uší a očí, zubní pasta, ústní voda, ochrana proti klíšťatům a blechám i skvělé zdravotní pamlsky pro kočky i koťata, to je M&C Pet Care.

Vaše kočky se také mohou vyvalovat ve skvělých pelíškách DOOOP. Pelíšky a matrace DOOOP jsou ručně šité, jsou mimořádně pohodlné a zároveň velmi kvalitní. Vaše kočky je budou milovat!