Pamlsky pro psy M&C Pet Care VETIQ FLEA GUARD ochrana proti blechám a klíšťatům

 
Novinka
 

Pamlsky pro psy M&C Pet Care VETIQ FLEA GUARD obsahují unikátní přírodní přísady, které odpuzují blechy a klíšťata. Unikátní přírodní přísady odpuzují klíšťata, blechy i ostatní hmyz.

Dostupnost Skladem
590 Kč    
Značka M&C Pet Care
Kategorie Rupert.cz pro psy
 

Pamlsky VETIQ FLEA GUARD obsahují unikátní přírodní přísady, které odpuzují blechy a klíšťata. Už nepotřebujete žádné kapky, spreje a pipety, které se používají na srst zvířete, už není potřeba dávat žádné chemické látky, které se dostanou přes kůži do těla a krve vašeho mazlíčka. VETIQ FLEA GUARD je vynikající přírodní prostředek, který odpuzuje nejen blechy a klíšťata, ale i ostatní hmyz. Je bezpečný při používání, nemá žádné nežádoucí reakce, bez pesticidů.


STRUČNÝ PŘEHLED – REPELENT PROTI BLECHÁM A KLÍŠŤATŮM VETIQ FLEA GUARD

  • Chrání vašeho mazlíčka proti blechám, klíšťatům a ostatnímu hmyzu
  • Naprosto bez zápachu
  • Podporuje zdravou kůži a lesklou srst
  • Obsahuje směs vitamínů B a česneku

DÁVKOVÁNÍ     PSI

VÁHA PSA        DENNÍ DÁVKA

 1   -   5kg.         1/2 tablety

 5  -  10kg.         1 tableta

10  -  20kg         1 a 1/2 tablety

20  -  30kg.         2 tablety

nad   30kg.         3 tablety

DÁVKOVÁNÍ      KOČKY

VÁHA KOČKY    DENNÍ DÁVKA

1 - 5kg                1/2 tablety


BALENÍ VETIQ FLEA GUARD

Obsahuje 90 tablet


SKLADOVÁNÍ

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo přímé slunečního záření.


UPOZORNĚNÍ

Pouze pro zvířata. Není určeno pro lidskou spotřebu. Uchovávejte mimo dosah dětí.


DETAIL PRODUKTU

Tablety VETIQ FLEA GUARD obsahují unikátní přírodní přísady, které odpuzují blechy a klíšťata. Už nepotřebujete žádné kapky, které se používají přímo na srst zvířete, už není potřeba dávat žádné chemické látky, které se dostanou přes kůži do těla a krve vašeho mazlíčka. VETIQ FLEA GUARD je vynikající přírodní prostředek chránící proti blechám a klíšťatům. Je bezpečný při používání,  nemá žádné nežádoucí reakce, bez pesticidů.

VETIQ FLEA GUARD obsahuje směs vitamínů B, kvasinek, zinku a česneku. Tato kombinace složení je naprosto bez zápachu, udržuje srst lesklou a zdravou kůži. Neobsahuje přidanou sůl, cukr ani konzervační látky.


SLOŽENÍ VETIQ FLEA GUARD

Pivovarské kvasnice, fosforečnan vápenatý, česnekový prášek, prášek z chmele, rýžové otruby, uhličitan vápenatý, prášek z vajec.


PŘÍSADY (na 1kg)

Přírodní aroma. Stopové prvky: zinek (jako síran) 1208 mg. Vitamíny: Thiamin (B1) 290 mg, Nicotinamid (B3) 406 mg, Riboavin (B2) 195 mg. Aminokyseliny: DL-Methionin 5000 mg


ANALYTICKÉ SLOŽENÍ

Surová bílkovina 37,9%, surové tuky a tuky 4,5%, surový popel 15,4%, surová vláknina 0,3%.


INGREDIENCE

Pivovarské kvasnice, fosforečnan vápenatý, prášek z česneku, přírodní aroma, prášek z chmele, síran zinečnatý, rýžové otruby, DL-methionin, uhličitan vápenatý, celozrnný prášek, thiamin hydrochlorid, nikotinamid, riboavin.


GARANTOVANÁ ANALÝZA

Surová bílkovina(min.) 37,9%, Vlhkost (max.) 5,3%, Surový tuk (min.) 4,1%, Surová vláknina (max.) 0,6% , Fosfor (min.) 2,7%, sodík (min.) 0,3%.


ČASTÉ OTÁZKY

K čemu jsou tablety VETIQ FLEA GUARD?

Tablety VETIQ FLEA GUARD jsou čistě přírodní a ochrání vašeho mazlíčka před hmyzem, včetně klíšťat a blech. A to díky této chytré metodě – tablet VETIQ FLEA GUARD. Tablety mají ještě další výhodou, podporují lesklou srst a zdravou kůži.

Jak se tablety VETIQ FLEA GUARD aplikují?

Tablety VETIQ FLEA GUARD mohou být podávány přímo jako pamlsek nebo rozdrceny do krmiva.

Jak fungují tablety VETIQ FLEA GUARD?

Po podání tablety VETIQ FLEA GUARD se bude uvolňovat příjemná vůně, kterou člověk neucítí, ale která ochrání před hmyzem, klíšťaty a blechami. Tím zároveň také dochází ke snižování rizika nákazy. Aktivní složky ve VETIQ FLEA GUARD mají také protiplísňové vlastnosti, které pomáhají chránit i imunitnímu systém.


 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: