PAMLSKY HAIRBALL REMEDY PROTI SMOTKŮM SRSTI V ZAŽÍVÁNÍ KOČKY

 
 

Zdravotní pamlsky M&C Pet Care Hairball Remedy pro kočky jsou chutné a křupavé polštářky naplněné zdraví prospěšným krémem. Pamlsky zabraňují tvorbě smotků v zažívacím ústrojí kočky, napomáhají k jejich snadnému vyloučení a podporují zdraví zažívacího ústzrojí kočky. Pamlsky byly vyvinuty odborníky na výživu. V každém kousku naleznete kombinaci nejkvalitnějších přírodních ingrediencí vyrobený nejmodernější technologií se zaměřením na péči  kočky. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
79 Kč
Značka M&C Pet Care
Kategorie Rupert.cz pro kočky
Položka byla vyprodána...
 

Zdravé pamlsky Hairball Remedy pravidelným používáním zabraňují vytváření chuchvalců ze srsti v trávicím systému kočky, které vznikají při olizování srsti. 

Pamlsky jsou chutné a křupavé polštářky naplněné zdraví prospěšným krémem. Pamlsky zabraňují tvorbě smotků v zažívacím ústrojí kočky, napomáhají k jejich snadnému vyloučení a podporují zdraví zažívacího ústzrojí kočky. 

Pamlsky byly vyvinuty odborníky na výživu. V každém kousku naleznete kombinaci nejkvalitnějších přírodních ingrediencí vyrobený nejmodernější technologií se zaměřením na péči  kočky. 

V každém kousku naleznete kombinaci nejkvalitnějších přírodních ingrediencí vyrobený nejmodernější technologií se zaměřením na péči o kočky. Křupavý kousek naplněný zdravým krémem, který obsahuje důležité živiny. Konzultováno s veterináři, bez umělých barviv, příchutí a konzervačních látek.


UNIKÁTNÍ ZDRAVOTNÍ PAMLSKY PRO KOČKY

  • Zabraňují tvorbu chuchvalců v srsti kočky při olizování
  • Obsahují inulin, který podporuje zdravý trávicí systém
  • Zdroj omega 3 a 6 mastných kyselin
  • Vysoký obsah bílkoviny – kuře
  • Vhodné i pro kočky s nadváhou a sterilizované kočky

DETAIL PRODUKTU

Zdravotní pamlsky Hairball Remedy zabraňuje vytváření chlupových chomáčů tzv. hairball. Kočky a koťata si při své péči olizují srst. Jazyk kočky funguje v tomto případě jako hřebínek, který sbírá odumřelé chlupy. Spolknuté chlupy jsou buďto vydáveny nebo vyloučeny s trusem. Vylučování chlupů přirozenou cestou jde snáze při používání  pamlsků Hairball Remedy . Podporuje vyprazdňování žaludku a průchodnost střev.

V každém kousku  naleznete kombinaci nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. Křupavý kousek naplněný zdravým krémem, který obsahuje důležité živiny. Konzultováno s veterináři, bez umělých barviv, příchutí , konzervačních látek a bez pšenice.


Nejčastější dotazy

Jak mohu pomoci zabránit tomu, aby se neobjevovaly chomáče z chlupů v žaludku?

Je mnoho možností jak tomu předcházet, nejdůležitější je častá péče o srst, která snižuje padání srsti. Jako je pravidelné česání. Také pravidelné podávání zdravotních pamlsků  Hairball Remedy pomůže při odstraňování a prevenci chuchvalců.

Proč je špatné, když se kočce vytvoří chuchvalec chlupů v žaludku, tzv. hairballs?

Chuchvalec chlupů v žaludku, tzv. hairballs je nejen nepříjemný pro vás, ale především i pro vaši kočku. Může způsobit střevní zácpy, které mohou vést k závažnějším zdravotním problémům. Vytvoření hairballs u kočky nebo kotěte vede ke skutečně nepříjemné zkušenost. Jak pr Vašeho mazlíčka, tak i pro vás jako majitele.


DÁVKOVÁNÍ:

Kotě / malá kočka (do 2,5 kg): 6 kousků / den

Velká kočka (přes 2,5 kg): 10 kousků / den

Odměna může byt kdykoliv během dne.

Doplněk potravy pro kočky, nenahrazuje krmivo

Kočka musí mít k dispozici vždy čerstvou vodu.


SKLADOVÁNÍ

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo přímé slunečního záření.

UPOZORNĚNÍ

Pouze pro zvířata. Není určeno pro lidskou spotřebu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

SLOŽENÍ

Maso a produkty živočišného původu (kuřecí maso 14%), obiloviny (sladový výtažek 8,75%), oleje a tuky (Omega-3 mastná kyselina 1,7%, Omega-6 mastná kyselina 4%), produkty rostlinného původu (Inulin 0,35%), mléko a produkty mléčného původu, minerální látky.

PŘÍSADY (na 1kg)

Přírodní antioxidant. Vitamin A 1400 IU, Vitamin D3 210 IU, Vitamin E (RRR alfa tokoferol) 79 mg. Extrakt z rozmarýnu.

ANALYTICKÉ SLOŽENÍ

Surová bílkovina 25,2%, surové oleje a tuky 21,4%, surový popel 6,5%, surová vláknina 0,7%, vlhkost 9,6%.

INGREDIENCE

Drůbeží moučka, žitná mouka, řepkový olej, kukuřice, výtažek ze sladu, produkty mléčného původu, přírodní aroma, chlorid sodný, inulin, askorbyl palmitát, olej z extraktu rozmarýnu, vitamín E (tokoferol), vitamín A, vitamín D3.

GARANTOVANÁ ANALÝZA

Surový protein (min) 24,5%, Surový tuk (min.) 19,3%, Surová vláknina (max) 1,0%, Vlhkost (max.) 10,7%, Popel (max.) 7,1% %.

OBSAH KALORIÍ

3659 kcal / kg. - 1,5 kcal / kus.


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: