Ziwi Peak OTAGO VALLEY 900g

 
Novinka
 

Unikátní kompletní krmivo pro psy ze sušeného masa Ziwi Peak Otago Valley. Hovězí a jehněčí maso, zvěřina, ryby Hoki a treska Modravá. 

 
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 200 Kč
Značka Ziwi Peak
Webová stránka značky ziwipets.com/
Kategorie Rupert.cz pro psy
Položka byla vyprodána...
 

Ziwi Peak Otago Valley - hovězí a jehněčí maso, zvěřina, ryby Hoki a treska modravá - unikátní kompletní krmivo pro psy

Krmivo Ziwi Peak, pojmenované po novozélandském údolí hojnosti, Otago Valley, obsahuje 5 druhů masa: hovězí a jehněčí maso, zvěřinu, ryby Hoki a tresku. hovězí, jehněčí a zvěřin z volných výběhů, spolu s divokými rybami Hoki a treskou modravou uloveným v subantarktických vodách Nového Zélandu.

Kompletní krmivo Ziwi Peak Otago Valley obsahuje 96% masa, mořských plodů, vnitřností a kostí s autentickými poměry, které odrážejí přirozenou stravu našich psích přátel. Receptura navíc obsahuje superpotravinovou směs: za studena zpracované zelené  dršťky, novozélandskou zelenou slávku a chaluhy pro zajištění špičkové výživy. Toto krmivo pro psy je bez obilovin a také neobsahuje brambory, luštěniny ani jiné výplně.

Tajemství unikátního krmiva Ziwi Peak spočívá v moderním pojetí staleté techniky konzervace masa. Pomalý, šetrný a rafinovaný proces sušení zachovává všechny důležité živiny a zároveň eliminuje patogenní bakterie.

Všechny receptury Ziwi Peak jsou kompletní a vyvážené pro všechna plemena ve všech životních etapách. Mají vysoký obsah bílkovin a přírodních kilokalorií, nabízí více energie než syrové potraviny nebo granule. Denní krmná dávka je proto výrazně nižší!


Přednosti unikátního sušeného masa Ziwi Peak:

Udržuje optimální váhu a skvělou kondici - podporuje zdraví kloubů a pohyblivost

Jedinečný způsob zpracování masa - vysoká nutriční hodnota - energie a vitalita

Lehce stravitelné - bezchybné zažívání - zlepšuje trávení - snižuje potravinové alergie

Přirozeně hypoalergení - vhodné pro citlivé zažívání - podporuje zdravou kůži a srst

Velmi chutné - suroviny prvotřídní kvality z farmových chovů na Novém Zélandu

Pohodlné barfování - kompletní krmivo včetně minerálů a vitamínů

Uzavíratelné vzduchotěsné balení na zip - v každém balení odměrka


RAW = BARF - Krmivo Ziwi Peak je sušené maso představované jako RAW - syrové. Proto můžeme podávání krmiva Ziwi Peak označit jako BARF, Biologically Apropriate Raw Food neboli biologicky vhodná syrová strava. Prostě jednoduché a přitom kvalitní barfování!


Složení: hovězí maso, zvěřina, jehněčí maso, celá jižní treska modravá, ryba Hoki, hovězí ledviny, jehněčí dršťky, hovězí srdce, jelení plíce, novozélandská zelená slávka, jelení dršťky, jehněčí plíce, jehněčí játra, hovězí játra, jelení ledviny, jehněčí ledviny , lecitin, jehněčí kosti, hovězí kosti, jelení kosti, inulin z čekanky, sušená řasa, sušené jablečné výlisky, minerály (fosforečnan draselný, síran hořečnatý, komplex aminokyselin zinku, komplex aminokyselin železa, komplex aminokyselin mědi, komplex aminokyselin manganu , selenové droždí, sůl, petržel, konzervant (kyselina citronová, směs tokoferolů), vitamíny (doplněk vitaminu E, thiaminmononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, doplněk vitaminu D3, kyselina listová).


Seznam ingrediencí sušeného masa Ziwi Peak je kratší a mnohem jasnější než u většiny ostatních krmiv. Ziwi Peak samozřejmě obsahuje skutečně vše, co Váš pejsek potřebuje a také jej ocení úplně nejvíce.

Krmiva Ziwi Peak zásadně nikdy neobsahují žádné obilí, kukuřice, pšenici, rýži nebo sóju, tavená masa nebo jakékoliv tavené potraviny, žádné vedlejší živočišné produkty, žádné levné doplňkové složky, žádné brambory (ani sladké brambory), Ethoxyquin (konzervant), žádné bílkoviny z hrachu, umělé barviva ani aromaty, žádná antibiotika, umělá podpora růstu, hormony, žádné složky z Číny.


Dávkování:

Pro přesné dávkování krmiva Ziwi Peak Otago Valley prosím použijte kalkulačku pro výpočet denní dávky na http://www.ziwipets.com/


Krmivo ZiwiPeak Otago Valley splňuje výživové a kvalitativní limity AAFCO

Podle AAFCO - Americké asociace pro kontrolu potravin se jedná o výrobek Human Grade a Human Quality, to znamená, že jde o výrobek "jedlý", konzumovatelný lidmi, v zákonem definovaném pojetí. Human Grade krmivo pro domácí zvířata musí být vyráběno v souladu s řadou norem a musí být baleno, skladováno a přepravováno a v souladu s mezinárodními předpisy pro výrobu potravin. Tato receptura je v souladu s novými předpisy AAFCO a představuje vyvážené a kompletní krmivo pro všechna plemena ve všech životních stádií, včetně štěňat a velkých plemen. Seznam složení je jeden z nejkvalitnějších a nejasnějších na celosvětovém trhu.


  

Podobné produkty

 • ziwipeak susene maso jehneci 1kg 810
  Ziwi Peak JEHNĚČÍ MASO 1kg NOVÁ RECEPTURA
  Momentálně nedostupné Značka: Ziwi Peak

  Unikátní kompletní krmivo pro psy ze sušeného masa Ziwi Peak. Krmivo Ziwi Peak obsahuje  98% masa a vnitřností, včetně 3% novozélandské zelené slávky. Z prvotřídních surovin z čisté přírody Nového Zélandu.

  990 Kč
 • ziwipeak susene maso zelene drstky jehneci 1kg ZP637
  Ziwi Peak ZELENÉ DRŠŤKY & JEHNĚČÍ MASO 1kg
  Momentálně nedostupné Značka: Ziwi Peak

  Unikátní kompletní krmivo pro psy ze sušeného masa Ziwi Peak. Krmivo Ziwi Peak obsahuje  98% masa a vnitřností, včetně 3% novozélandské zelené slávky. Z prvotřídních surovin z čisté přírody Nového Zélandu.

  990 Kč
 • ziwipeak susene maso makrela jehneci 1kg ZP633
  Ziwi Peak MAKRELA & JEHNĚČÍ MASO 1kg
  Momentálně nedostupné Značka: Ziwi Peak

  Unikátní kompletní krmivo pro psy ze sušeného masa Ziwi Peak. Krmivo Ziwi Peak obsahuje  98% masa a vnitřností, včetně 3% novozélandské zelené slávky. Z prvotřídních surovin z čisté přírody Nového Zélandu.

  990 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: