Ziwi Peak KUŘECÍ MASO 1KG PRO KOČKY NOVÁ RECEPTURA

 
 

Unikátní krmivo pro kočky ze sušeného masa Ziwi Peak. Krmivo Ziwi Peak obsahují 96% masa, vnitřností a kostí, novozélandskou zelenou slávku, dále minerály a vitamíny. Konzervováno velmi pomalým vysoušením.Z prvotřídních surovin z čisté přírody Nového Zélandu. Stravitelnost přes 95%. Bez obilovin. Bez antibiotik, konzervantů, bez solí, GMO.

Dostupnost Momentálně nedostupné
990 Kč
Značka Ziwi Peak
Webová stránka značky ziwipets.com/
Kategorie Rupert.cz pro kočky
Položka byla vyprodána...
 

Ziwi Peak - 100 % přírodní sušené maso - unikátní kompletní krmivo pro kočky z Nového Zélandu

Nová receptura skvělého sušeného kuřecího masa Ziwi Peak obsahuje 96% masa, vnitřností a kostí, včetně 3% novozélandské zelené mušle obsahující glukosamin a chondroitin, jedinečnou kloubní výživu. Navíc přidáváme řasy jako přírodní zdroj vitamínů a minerálů.

Vstupní 100% čerstvé maso je pouze z volně žijících kuřat žijících na Novém Zélandu. Všechny farmy chovající kuřata použitá v recepturách Ziwipeak jsou nezávisle auditovány a certifikovány jako humánní a farmy jsou volně dostupné.  Kuřata jsou eticky krmena bez přidání jakýkoli hormonů, samozřejmě bez růstového hormonu, což má za následek vysoce výživné a  chutné krmivo pro vaši kočku.

Receptura poskytuje všechny esenciální mastné kyseliny, jako jsou Omega-3 a Omega-6 a taurin, které nejsou kočky schopné vytvářet. Vzhledem k velkému množství masa, vnitřností a zelených slávek bylo třeba přidat jen malé množství doplňkového taurinu. 


Tajemství unikátního krmiva Ziwi Peak spočívá v moderním pojetí staleté techniky konzervace masa. Pomalý, šetrný a rafinovaný proces sušení zachovává všechny důležité živiny a zároveň eliminuje patogenní bakterie.

Všechny receptury Ziwi Peak jsou kompletní a vyvážené pro všechna plemena ve všech životních etapách. Mají vysoký obsah bílkovin a přírodních kilokalorií, nabízí více energie než syrové potraviny nebo granule. Denní krmná dávka je proto výrazně nižší!


Přednosti unikátního sušeného masa Ziwi Peak:

Kuřecí receptura jsou skvělou volbou pro kočky, které jsou citlivé nebo alergické na červené maso.

Udržuje optimální váhu a skvělou kondici - podporuje zdraví kloubů a pohyblivost

Jedinečný způsob zpracování masa - vysoká nutriční hodnota - energie a vitalita

Lehce stravitelné - bezchybné zažívání - zlepšuje trávení - snižuje potravinové alergie

Přirozeně hypoalergení - vhodné pro citlivé zažívání - podporuje zdravou kůži a srst

Velmi chutné - suroviny prvotřídní kvality z farmových chovů na Novém Zélandu

Pohodlné barfování - kompletní krmivo včetně minerálů a vitamínů

Uzavíratelné vzduchotěsné balení na zip - v každém balení odměrka


RAW = BARF - Krmivo Ziwi Peak je sušené maso představované jako RAW - syrové. Proto můžeme podávání krmiva Ziwi Peak označit jako BARF, Biologically Apropriate Raw Food neboli biologicky vhodná syrová strava. Prostě jednoduché a přitom kvalitní barfování!


Složení: kuřecí maso, kuřecí játra, kuřecí srdíčka, kuřecí kosti, lecitin, inulin z čekanky, sušená řasa - kelpa, minerály (fosforečnan draselný, síran hořečnatý, komplex zinočnatých kyselin, komplex komplexu mědi aminokyseliny, komplex aminokyseliny železa, komplex kyseliny, selenitum sodný), mořská sůl, petržel, vitaminy (cholinchlorid, thiaminmononitrát, pyridoxinhydrochlorid, kyselina listová, doplňky vitaminu D3). Přirozeně konzervováno (Kyselina citronová, směs tokoferolů), DL-methionin, taurin.


Seznam ingrediencí sušeného masa Ziwi Peak je kratší a mnohem jasnější než u většiny ostatních krmiv. Ziwi Peak samozřejmě obsahuje skutečně vše, co Váš pejsek potřebuje a také jej ocení úplně nejvíce.

Krmiva Ziwi Peak zásadně nikdy neobsahují žádné obilí, kukuřice, pšenici, rýži nebo sóju, tavená masa nebo jakékoliv tavené potraviny, žádné vedlejší živočišné produkty, žádné levné doplňkové složky, žádné brambory (ani sladké brambory), Ethoxyquin (konzervant), žádné bílkoviny z hrachu, umělé barviva ani aromaty, žádná antibiotika, umělá podpora růstu, hormony, žádné složky z Číny.


Garantovaná analýza: Hrubý protein - min. 38%, Surový tuk - min. 30%, Vláknina - max. 2%, Vlhkost - max. 14%, Popel - max. 12%, chondroitin sulfát - min. 1300mg / kg

Nutriční hodnoty: 5500 kcal / kg, 312 kcal /odměrka


Dávkování:

Váha g/den odměrka/den
1kg 19g 0,3
2kg 31g 0,5
3kg 40g 0,7
4kg 49g 0,9
5kg 57g 1,0
6kg 64g 1,1
7kg 71g 1,2
8kg 77g 1,4

 

 Pro přesné dávkování krmiva Ziwi Peak kuřecí maso prosím použijte kalkulačku pro výpočet denní dávky na http://www.ziwipets.com/


Krmivo Ziwi Peak kuřecí maso splňuje výživové a kvalitativní limity AAFCO

Podle AAFCO - Americké asociace pro kontrolu potravin se jedná o výrobek Human Grade a Human Quality, to znamená, že jde o výrobek "jedlý", konzumovatelný lidmi, v zákonem definovaném pojetí. Human Grade krmivo pro domácí zvířata musí být vyráběno v souladu s řadou norem a musí být baleno, skladováno a přepravováno a v souladu s mezinárodními předpisy pro výrobu potravin. Tato receptura je v souladu s novými předpisy AAFCO a představuje vyvážené a kompletní krmivo pro všechna plemena ve všech životních stádií, včetně štěňat a velkých plemen. Seznam složení je jeden z nejkvalitnějších a nejasnějších na celosvětovém trhu. 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: