Sušený BARF MIX SANADOG kozí maso se sušeným ovocem a zeleninou 1,5 kg

 
Novinka
  • 1 z 2
 

Ekonomická varianta krmiva pro psy. Vysoce kvalitní suché krmivo SANADOG kozí maso. Kombinace kvalitních granulí se vzduchem sušeným ovocem a zeleninou, doplněným  vysoce kvalitními oleji. 

Dostupnost Skladem
350 Kč    
Značka Sanadog
Kategorie Rupert.cz pro psy
 

Přírodní prémiové krmivo pro psy bez kompromisů - granule z kozího masa a sušené ovoce a zelenina 

Vysoce kvalitní suché krmivo SANADOG kozí maso. Kombinace kvalitních granulí se vzduchem sušeným ovocem a zeleninou, doplněnou vysoce kvalitními oleji. 

Vzduchem sušené krmiva SANADOG znáte. Jsou vyrobena z pečlivě vybraných čerstvých surovin, jako je čerstvé maso, zdravé vnitřnosti, chutné ovoce a zelenina a vysoce kvalitní oleje, a poskytují našim chlupatým přátelům vyváženou a výživnou stravu. Speciální výrobní proces ve speciálních vzduchových sušičkách, který trvá až 15 hodin při nízkých teplotách, zajišťuje, že cenné vitamíny a živiny z původních surovin zůstanou zachovány a že se nepoužívají žádné umělé přísady.
 
Běžné suché krmivo je mnohem levnější volbou, ale je také méně kvalitní. Obsah granulí se obvykle lisují za vysokého tlaku a vysokých teplot. Při výrobě se snižuje obsah živin, které se pak uměle přidávají.
 
Ačkoli jsou vzduchem sušená krmiva SANADOG bezpochyby zdravou a kvalitní volbou, víme, že někdy hraje roli rozpočet. Proto jsme našli inovativní řešení, díky kterému je naše vysoce kvalitní krmivo dostupné pro více majitelů psů.
 
Kvalitní extrudované granule mícháme se vzduchem sušeným suchým krmivem. Vzniká tak jedinečný poměr 90 % granulí a 10 % vzduchem sušeného krmiva SANADOG. Tímto způsobem můžeme zajistit, že nutriční obsah původních surovin je vyšší než u běžných extrudovaných krmiv - aniž by to bylo na úkor kvality. I zde používáme stejné zdravé suroviny jako v sušeném BARF krmivu SANADOG.
 
Jsme hrdí na to, že jsme vyvinuli krmivo, které si nejen zachovává živiny z původních surovin, ale je také kvalitnější než běžné extrudované krmivo. A to vše za cenu, která potěší jak domácí mazlíčky vašich zákazníků, tak jejich rozpočet.

Složení

Kozí maso (dehydratované) 65 %, sladké brambory 15 %, sušená řepná dužina 8 %, drůbeží tuk 5 %, lněné semínko 3 %, mrkev 1 %, dýně 1 %, jablka 0,3 %, hrášek 0,2 %, červená řepa 0,2 %, tvaroh 0,2 %, vejce 0,1 %, pivovarské kvasnice 0,1 %, řepkový olej 0,1 %, slunečnicový olej 0,1 %, šípek 0,1 %, řasy vápenaté 0,1 %, borůvky 0,1 %, moučka z mořských řas 0,1 %, lignocelulóza 0,1 %, extrakt ze slávky zelenoústé 0,1 %, byliny 0,1 % (pampeliška, přeslička rolní, listy komonice lékařské, brutnák lékařský, třapatka, kořen ďáblova drápu, extrakt z juky schidiger).

Kompletní krmivo pro psy.


Analytické složky

Bílkoviny 48 %, hrubý tuk 18 %, vlhkost 8,5 %, hrubý popel 5,1 %, hrubá vláknina 2,2 %.

Doporučené dávkování

5 - 10 kg tělesné hmotnosti: 90 - 170 g

10-15 kg tělesné hmotnosti: 170 - 240 g

15-25kg tělesné hmotnosti: 240 - 360g

25-45kg tělesné hmotnosti: 360 - 600g

45+kg tělesné hmotnosti: 600+g

Následující hodnoty jsou orientačními hodnotami množství krmiva pro normálně aktivní, nekastrované zdravé psy. Individuální požadavky se však mohou lišit až o 50 % od vypočtených hodnot vzhledem k věku, plemeni nebo aktivitě. Jedná se pouze o výchozí hodnoty pro odhad denního množství krmiva.


Nutriční doplňkové látky [kg]:

Železo (síran železnatý, monohydrát) 100,0 mg/kg,

měď (síran měďnatý (II), pentahydrát) 12,0 mg/kg,

mangan (oxid manganatý) 80,0 mg/kg,

zinek (oxid zinečnatý) 160,0 mg/kg,

jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 1,30 mg/kg,

selen (seleničitan sodný) 0,40 mg/kg,

vitamin A 15 000 I.U,

vitamin D3 1 500 I.U,

vitamin E 110,0 I.U,

vitamin B1 5,0 mg/kg,

vitamin B2 12,0 mg/kg,

vitamin B6 9,0 mg/kg,

vitamín B12 75 mg/kg,

niacin 130 mg/kg,

D-panthenol 60,0 mg/kg,

kyselina listová 3,8 mg/kg,

biotin 75,0 mg/kg,

karnitin 0,0 mg/kg,

cholin 1 000 mg/kg


Změna krmiva

SANADOG doporučuje okamžitou změnu krmiva. Vynechte jedno jídlo (nejlépe večer) a při dalším jídle začněte přímo s naším krmivem Prvních 14 dní krmte jedinou příchutí, aby si žaludek psa na krmivo zvykl Po dvou týdnech doporučujeme střídat různé příchutě.

Příprava

Stačí otevřít sáček a nasypat do misky požadované množství krmiva.

Namáčení krmiva není nutné

Váš pes by měl mít samozřejmě vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Skladování

Krmivo skladujte mimo dosah přímého slunečního záření, tepla a vlhkosti.

Přírodní prémiové krmivo pro psy bez kompromisů je prezentováno v sáčku s uzávěrem na zip.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: