Napodobeniny krmiva Ziwi Peak: jaké jsou skutečné rozdíly?

V poslední době se snaží několik firem napodobit úspěch sušeného masa Ziwi Peak. Proto si Vám dovolujeme vysvětlit PROČ JE ZIWI PEAK JINÝ, PROČ JE ZIWI PEAK LEPŠÍ.

Ziwi Peak vytvořil jedničku v kategorii sušeného masa a to po dobu již 11 let. 11 let zkušeností s tou nejvyšší kvalitou.

Sušené maso ZIWIPEAK je po celém světě uznávanou kvalitou, jedná se o alternativu k raw potravě, tak i k mraženému krmivu.

Vždy bylo typickou alternativou k raw potravě mražené krmivo, ale šetrná technologie vzduchem sušeného masa Ziwi Peak přináší unikátní krmivo v té nejvyšší kvalitě, s vysokým obsahem masa a to při  zachování veškerých důležitých minerálů a vitamínu.

Vzduchem sušené maso Ziwi Peakobjektivní výhody oproti všem mraženým krmivům. A to především z hlediska hygieny, bezpečnosti zpracování, nákladů na krmení (výrazně nižší denní dávka Ziwipeak), pohodlí při krmení (není potřeba již nic přidávat, není potřeba voda k podání Ziwipeak). Nemusíte myslet na uskladnění syrového masa, jeho uchování, což bývá pro mnoho zákazníků nepřijatelné.

Samotné syrové maso nesplňuje plně vyváženou stravu pro Vašeho psa nebo kočku.

To vše vede k tomu, že několik jiných společností se snaží okopírovat úspěch Ziwi Peak a přímo na Novém Zélandě zkouší jistý čínský vlastník napodobit Ziwi Peak.

Pro nás, pro naši značku Ziwi Peak to nevidíme jako výraznou hrozbu, snažíme se pouze upozornit na rozdíly v technologii zpracování a jsme si jistí, že náš zákazník dokáže ocenit kvalitu jak vstupních surovin, tak samotného zpracování. Je pro nás důležité, aby byly vždy používány suroviny té nejvyšší kvality. Nejsme ochotni v tomto případě dělat žádné kompromisy.  Naopak se myslíme, že to může pomoci zvýšit podvědomí o vzduchem sušeného masa. A sám náš zákazník ocení naši jedinečnost a kvalitu.

Zde uvádíme několik hlavních rozdílů mezi sušeným masem Ziwi Peak a sušeného maso od ostatních značek, kteří: 

  1. Je používán glycerin jako podpůrný prostředek pro rychlejší sušení
  2. Jsou vyrobeny z nižšího obsahu masa
  3. Často jsou používány různé druhy bílkovin, z různých levných zdrojů
  4. Je používaná zelenina pro doplnění krmiva
  5. V  recepturách nejsou používány green tripe - zelené dršťky, které jsou významnou surovinou v našich recepturách
  6. Konkurenční receptury jsou výrazně nižší kvality, mají nižší kilokalorie, je potřeba vyššího denního dávkování, tím nakonec i denní náklady jsou vyšší oproti Ziwi Peak