O nás

Náš příběh začal gastronomickými problémy našeho zlatého retrievera Teddyho. Apatie k příjmání potravy v kombinaci se špatným zažíváním a jisté následky, asi nemusím pokračovat. Časté, mnohdy celonoční venčení, vyčerpaný pes, který měl skoro 10kg podváhu. Většinou jsme stejně skončili na veterinární klinice.

Hledali jsme cestu, jak z toho ven a stali jsme se odborníci  na krmiva pro psy. Hledali jsme krmivo kvalitní, výživné, zdravé a zároveň krmivo vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Zjišťovali jsme, která krmiva jsou skutečně kvalitní a u kterých je obchodní úspěch založen na nízkých cenách a marketingových strategiích. Velmi nám pomohl největší americký kynologický časopis Whole Dog Journal a jeho Top Dry Foods Review  - každoročně vydávaný seznam doporučených suchých krmiv, které prošly nejpřísnějším testováním.

Nakonec jsme objevili granule americké firmy Dick Van Patten´s Natural Balance Pet Food

Malá rodinná firma z Kalifornie, pro kterou je kvalita krmiv základní filozofií. Všechny produkty jsou před expedicí testovány v nezávislých laboratořích. Výsledky těchto testů jsou v projektu "kupuj s jistotou"  volně k dispozici na stránkách firmy. Granule Natural Balance jsou každoročně zařazeny v seznamu doporučených krmiv Top Dry Foods Review. V nabídce je Ultra Premium Original Formula pro zdravé psy, dietní Utra Premium Redeuced Calories s velmi malým (5%) obsahem tuku a hypoalergení superprémiová řada Limited Ingrediens Diet L.I.D. se sladkou bramborou na podporu zažívání.

Teddyho jsme nejprve začali krmit dietním krmivem Ultra Premium Reduced Calories, brzy bylo po problémech. Dnes našim třem zlatým retrieverům Teddymu, Oliverovi a Rupertovi podáváme hypoalergení granule z řady Limited Ingrediens Diet L.I.D. se sladkou bramborou. Psi jsou naprosto zdraví a při chuti a všechny předchozí gastronomické komplikace jsou minulostí. A tak jsme začali krmiva Natural Balance Pet Food do České republiky dovážet. Nejdříve jsme je nabízeli kamarádům a známým, a když to začalo být logisticky neúnosné, vznikl tento eshop. Pojmenovali jsme ho podle našeho nejmladšího retrievera - Rupert.cz.

Nabídku granulovaných krmiv jsme nedávno rozšířili o skvělý holistický Predator s vysokým obsahem masa.Predator Dog obsahuje 40% kuřecího, jehněčího a rybího masa. Predator Redse zvěřinou a masem z králíka, bez obilovin.

A aby nezůstalo jen u krmiv, sortiment jsme ještě rozšířili o báječné jerky ZiwiPeak. Samozřejmě nabízíme celý  "psí" i "kočičí"sortiment ZiwiPeak - jerky -pamlskymasové konzervy a hlavně naprosto unikátní krmivo - plátky pomalu vysušovaného masa doplněné zelenou slávkou a dalšími minerály.

Pro běžnou péči o srst i pro profesionální úpravu pro předvedení psa na výstavě nabízíme kompletní řadu luxusní francouzské kosmetiky Anju Beauté, zahrnující color šampony podle barvy srsti, esenciální šampony podle typu srsti, rozčesávací přípravky, kondicionéry i parfémy pro psy.

Poslední značkou z naší nabídky je irská firma M&C Pet Care. Sortiment zahrnuje přípravky pro nejlepší zdravotní péči, čištění uší i očí, zubní pastu, antistresové tablety a mnohé další.

Prostřednictvím eshopu Rupert.cz nabízíme jen výrobky, kterým věříme a které celá Rupertova smečka miluje.