Luxusní francouzská přírodní kosmetika Anju Beauté pro psy a kočky

KDO JE ANJU BEAUTÉ

Francouzská značka Anju Beauté nabízí ucelenou kosmetickou péči o psa a kočku. Představuje kompletní řadu přírodní luxusní kosmetiky. Firma byla založena v roce 1994. Zakladatelé Jean-Michel Vidigain a Philippe Liouche jsou profesionály ve svém oboru a uznávanými odborníky v okruhu chovatelů psů. Značka Anju Beauté je preferována chovateli i majiteli psů a koček i kosmetickými salony pro psy a kočky. Produkty Anju Beauté si oblíbili a používají i samotní mistři ve stříhání a úpravě psů a koček.

PROČ ANJU BEAUTÉ
Kosmetika je vyráběna pouze z přírodních surovin a nabízí bezkonkurenční kvalitu. Produkty splňují ty nejpřísnější výrobní standardy, které jsou totožné se standardy pro výrobu lidské kosmetiky. Pro výrobu přípravků pro zvířata nejsou stanovena žádná pravidla a Anju Beauté si zakládá na špičkové kvalitě.

CO JE CÍLEM ANJU BEAUTÉ
Krásní a zdraví psi a krásné a zdravé kočky. Anju Beauté připravila jedinečnou kosmetickou péči určenou pro každé plemeno psa nebo kočky s nejrůznějšími typy a barvami srsti, od kosmetiky pro běžné, každodenní používání, přípravky pro zdravotní péči až po produkty pro výstavní profesionální úpravu.

Precizní řešení přesně na míru. Srst každého psa i každé kočky je naprosto specifická a existuje mnoho typů i barev. Anju Beauté nabízí to nejkvalitnější řešení. Představuje kosmetiku přizpůsobenou všem plemenům s ohledem na jejich různé typy srsti. Po použití jediného správně vybraného produktu se okamžitě dostaví viditelné a trvalé výsledky.
Jako jedni z mála provozuje Anju Beauté vlastní výzkumné centrum, kde vyvíjí své produkty s použitím nejnovějších poznatků a trendů v oblasti kosmetiky. Produkty Anju Beauté jsou výsledkem úzké spolupráce týmů biochemiků, veterinářů, inženýrů a biokosmetických specialistů. Výsledkem je ta největši kvalita výrobků.

CO ANJU BEAUTÉ NABÍZÍ
Unikátní škálu luxusní kosmetické péče pro psy a kočky. Šampony, kondicionéry, unikátní kosmetika s keratinem, přípravky pro výživu srsti, spraye pro konečnou úpravu i parfémy.

Sortiment color šamponů na podporu a zdůraznění barvy srsti od bílé, stříbrné po modré odstíny, přes škálu béžových, hnědých odstínů až po černou barvu srsti.

Řada esenciálních šamponů vychází ze specifických potřeb jednotlivých typů srsti, včetně zdravotních šamponů, antiseptických i antiparazitních šamponů. Nabídka zahrnuje i šampon pro citlivou a alergickou kůži ,šampon proti lupům a hypoalergenní šampon pro štěňata.

Jedinečný neoplachovací šampon pro psy a kočky, kteří nesnáší vodu.

Kondicionérypřípravky pro výživu a regeneraci srsti, spraye pro finální úpravu na výstavě i parfémy.

Novinkou je unikátní kosmetická řada s keratinem Vital Force, speciálně vyvinutá pro poškozenou srst. Řada zahrnuje keratinový šampon, lotion - výživný spray s mlékem, který má i rozčesávací efekt a keratinovou masku. 
Ucelená řada kosmetiky Anju Beauté pro běžné i profesionální použití.

Všechny produkty v baleních od 150ml až po 5000ml.