Sušený BARF SANADOG jehněčí maso 1 kg přírodní krmivo ze sušeného masa

 
Novinka
  • 1 z 2
 

Super prémiové jemně vzduchem sušené menu vyrobené z 80% čerstvého jehněčího masa a vnitřností v kombinaci s čerstvou zeleninou a ovocem. Doplněné o cenné přírodní minerály a hodnotný lososový olej.

Dostupnost není skladem
560 Kč
Značka Sanadog
Kategorie Rupert.cz pro psy
Položka byla vyprodána...
 

Přírodní prémiové krmivo pro psy bez kompromisů - sušený BARF - 80% jehněčího masa - šetrný způsob sušení - monoprotein

Kompletní super prémiové vzduchem sušené krmivo pro psy SANADOG jehněčí maso obsahuje 80% masa v kombinaci s čerstvou zeleninou a ovocem. Doplněné o cenné přírodní materiály, lososový olej a mořské řasy. 

Jemně vzduchem sušené krmivo SANADOG jehněčí maso je vhodné zejména pro psí alergiky a psy s citlivým zažíváním.

Složení je inspirováno metodou krmení BARF. Krmivo je šetrně sušeno horkým vzduchem a tím si zachovává vysokou nutriční hodnotu a dobrou stravitelnost. Použité ingredience jsou v kvalitě pro lidskou spotřebu - Human grade ingredients. Superprémiová kvalita z Německa.

Super prémiové krmivo ze sušeného masa SANADOG jehněčí maso obsahuje pouze čerstvé suroviny zpracované  v naší vlastní manufaktuře. Základem tohoto krmiva je vysoce kvalitní jehněčí maso a vnitřnosti, Doplněno křupavými batáty, zdravou mrkví, mladým hráškem, čerstvými jablky, mladým špenátem a borůvkami, dále lososovým olejem, šípky, zvápenatělé mořské řasy, moučka z mořských řas a pivovarským droždím.

Výsledkem je vzduchem sušené kompletní krmivo pro psy  plné cenných živin, vitamínů a minerálů přímo z původních surovin.


Výhody krmiva ze sušeného jehněčího masa SANADOG

Udržuje optimální váhu a skvělou kondici - podporuje zdraví kloubů a pohyblivost

Jedinečný způsob zpracování masa - vysoká nutriční hodnota - energie a vitalita

Lehce stravitelné - bezchybné zažívání - zlepšuje trávení - snižuje potravinové alergie

Přirozeně hypoalergení - vhodné pro citlivé zažívání - podporuje zdravou kůži a srst

Velmi chutné - pohodlný BARF - kompletní krmivo včetně minerálů a vitamínů


Na rozdíl od tradičních suchých krmiv, která jsou vyráběna hromadně a extrudována při vysokých teplotách, jsou menu SANADOG u nás šetrně sušena vzduchem v naší manufaktuře. Díky našemu šetrnému výrobnímu procesu zůstávají životně důležité živiny obsažené přímo v surovinách zachovány, takže se můžeme vyhnout umělým vitamínům. Suché krmivo pro psy od SANADOG bylo vyvinuto k tomu, aby spojilo to nejlepší z syrové a čerstvé stravy s bezpečným komfortem suchého krmiva.


Složení

80 % jehněčí maso (jehněčí jatečně upravené), 5 % batáty, 4 % mrkev, 3,5 % jablka, 2 % hrášek, 2 % špenát, 2 % lososový olej, 0,5 % šípek, 0,5 % mořské řasy, 0,2 % borůvky, 0,2 % pivovarské kvasnice, 0,1 % mouka z mořských řas.

Doplňkové krmivo pro psy.


Analytické složky

Proteiny 42 %, hrubý tuk 27,5 %, vlhkost 8 %, hrubý popel 6,2 %, hrubá vláknina 2,4 %

Doporučené dávkování

Mladý pes do 8 měsíců: přibližně 3-4 %.

Pes do 15 kg: přibližně 1-1,5 %.

Pes nad 15 kg: přibližně 1-1,5 %.

Procenta se vztahují k tělesné hmotnosti vašeho psa. Příklad: Pes s hmotností 20 kg a doporučenou denní dávkou 1 % potřebuje 200 g krmiva denně.

Následující hodnoty jsou orientačními hodnotami množství krmiva pro normálně aktivní, nekastrované zdravé psy. Individuální požadavky se však mohou lišit až o 50 % od vypočtených hodnot vzhledem k věku, plemeni nebo aktivitě. Jedná se pouze o výchozí hodnoty pro odhad denního množství krmiva.


Změna krmiva

SANADOG doporučuje okamžitou změnu krmiva. Vynechte jedno jídlo (nejlépe večer) a při dalším jídle začněte přímo s naším krmivem Prvních 14 dní krmte jedinou příchutí, aby si žaludek psa na krmivo zvykl Po dvou týdnech doporučujeme střídat různé příchutě.

Příprava

Stačí otevřít sáček a nasypat do misky požadované množství krmiva.

Namáčení krmiva není nutné

Váš pes by měl mít samozřejmě vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Skladování

Krmivo skladujte mimo dosah přímého slunečního záření, tepla a vlhkosti.

Přírodní prémiové krmivo pro psy bez kompromisů je prezentováno v sáčku s uzávěrem na zip.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: