Sušený BARF SANADOG hovězí maso 1 kg přírodní krmivo ze sušeného masa

 
  • 1 z 2
 

Super prémiové jemně vzduchem sušené menu vyrobené z 80% čerstvého hovězího masa a vnitřností v kombinaci s čerstvou zeleninou a ovocem. Doplněné o cenné přírodní minerály a hodnotný lososový olej.

Dostupnost Skladem
560 Kč    
Značka Sanadog
Kategorie Rupert.cz pro psy
 

Přírodní prémiové krmivo pro psy bez kompromisů - sušený BARF - 80% hovězího masa - šetrný způsob sušení - monoprotein

Kompletní super prémiové vzduchem sušené krmivo pro psy SANADOG hovězí maso obsahuje 80% masa v kombinaci s čerstvou zeleninou a ovocem. Doplněné o cenné přírodní materiály, lososový olej a mořské řasy. 

Jemně vzduchem sušené krmivo SANADOG hovězí maso je vhodné zejména pro psí alergiky a psy s citlivým zažíváním.

Složení je inspirováno metodou krmení BARF. Krmivo je šetrně sušeno horkým vzduchem a tím si zachovává vysokou nutriční hodnotu a dobrou stravitelnost. Použité ingredience jsou v kvalitě pro lidskou spotřebu - Human grade ingredients. Superprémiová kvalita z Německa.

Super prémiové krmivo ze sušeného masa SANADOG hovězí maso obsahuje pouze čerstvé suroviny zpracované  v naší vlastní manufaktuře. Základem tohoto krmiva je vysoce kvalitní hovězí maso a vnitřnosti, Doplněno křupavými batáty, zdravou mrkví, mladým hráškem, čerstvými jablky, mladým špenátem a borůvkami, dále lososovým olejem, šípky, zvápenatělé mořské řasy, moučka z mořských řas a pivovarským droždím.

Výsledkem je vzduchem sušené kompletní krmivo pro psy  plné cenných živin, vitamínů a minerálů přímo z původních surovin.


Výhody krmiva ze sušeného hovězího masa SANADOG

Udržuje optimální váhu a skvělou kondici - podporuje zdraví kloubů a pohyblivost

Jedinečný způsob zpracování masa - vysoká nutriční hodnota - energie a vitalita

Lehce stravitelné - bezchybné zažívání - zlepšuje trávení - snižuje potravinové alergie

Přirozeně hypoalergení - vhodné pro citlivé zažívání - podporuje zdravou kůži a srst

Velmi chutné - pohodlný BARF - kompletní krmivo včetně minerálů a vitamínů


Na rozdíl od tradičních suchých krmiv, která jsou vyráběna hromadně a extrudována při vysokých teplotách, jsou menu SANADOG u nás šetrně sušena vzduchem v naší manufaktuře. Díky našemu šetrnému výrobnímu procesu zůstávají životně důležité živiny obsažené přímo v surovinách zachovány, takže se můžeme vyhnout umělým vitamínům. Suché krmivo pro psy od SANADOG bylo vyvinuto k tomu, aby spojilo to nejlepší z syrové a čerstvé stravy s bezpečným komfortem suchého krmiva.


Složení

57 % hovězího masa, 20 % hovězího srdce, 3 % hovězích jater, 5 % sladkých brambor, 4 % mrkve, 3,5 % jablek, 2 % hrášku, 2 % brokolice, 2 % lososového oleje, 0,5 % šípků, 0,5 % mořských řas, 0,2 % borůvek, 0,2 % pivovarských kvasnic, 0,1 % moučky z mořských řas.

Doplňkové krmivo pro psy.


Analytické složky

Proteiny 43 %, hrubý tuk 35 %, vlhkost 7,8 %, hrubý popel 6,1 %, hrubá vláknina 2,2 %.

Doporučené dávkování

Mladý pes do 8 měsíců: přibližně 3-4 %.

Pes do 15 kg: přibližně 1-1,5 %.

Pes nad 15 kg: přibližně 1-1,5 %.

Procenta se vztahují k tělesné hmotnosti vašeho psa. Příklad: Pes s hmotností 20 kg a doporučenou denní dávkou 1 % potřebuje 200 g krmiva denně.

Následující hodnoty jsou orientačními hodnotami množství krmiva pro normálně aktivní, nekastrované zdravé psy. Individuální požadavky se však mohou lišit až o 50 % od vypočtených hodnot vzhledem k věku, plemeni nebo aktivitě. Jedná se pouze o výchozí hodnoty pro odhad denního množství krmiva.


Změna krmiva

SANADOG doporučuje okamžitou změnu krmiva. Vynechte jedno jídlo (nejlépe večer) a při dalším jídle začněte přímo s naším krmivem Prvních 14 dní krmte jedinou příchutí, aby si žaludek psa na krmivo zvykl Po dvou týdnech doporučujeme střídat různé příchutě.

Příprava

Stačí otevřít sáček a nasypat do misky požadované množství krmiva.

Namáčení krmiva není nutné

Váš pes by měl mít samozřejmě vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Skladování

Krmivo skladujte mimo dosah přímého slunečního záření, tepla a vlhkosti.

Přírodní prémiové krmivo pro psy bez kompromisů je prezentováno v sáčku s uzávěrem na zip.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: