ANJU BEAUTÉ Antiparazitní spot on pipeta proti klíšťatům pro malé psy

 
Novinka
  • 1 z 2
 

Antiparazitní spot on pipeta Anju Beauté proti klíšťatům pro malé plemena psů. Přírodní výrobek. Spot on antiparazitní pipety pro psy efektivně odpuzují a hubí vnější parazity. Nejčastěji účinkují spot on pipety proti blechám a klíšťatům, ale také mohou likvidovat všenky, komáry i bodavé mouchy. 

Dostupnost Skladem
379 Kč    
Značka Anju Beauté
Kategorie Anju Beauté antiparazitika a repelenty pro psy
 

Antiparazitní spot on pipeta Anju Beauté proti klíšťatům pro malé plemena psů. Efektivně odpuzuje a hubí vnější parazity

Antiparazitní spot on pipeta Anju Beauté pro psy se aplikuje jednoduše přímo na kůži. U malých plemen postačí aplikovat pipetu na jedno místo a to na hřbet mezi lopatky. U větších plemen se doporučuje pipetu nakapat na čtyři místa po hřbetu psa od lopatek po kořen ocasu.

Přírodní výrobek.Spot on pipeta Anju Beauté má certifikát přírodního výrobku ECOCERT Greenlife. 

Anju Beauté spot-on pipeta kombinuje vlastnosti Margosy (Margosa má velmi silné a účinné detoxikační produkty, které se s velkým úspěchem využívají při bakteriální, virové, plísňové a parazitární infekci, při oslabené imunitě, při zánětech měkkých i pevných tkání, zhoubných onemocněních a nervových poruchách) a Geraniol, které účinně odpuzují blechy a klíšťata. Vysoce účinné vlastnosti působí jako trvalý ochranný plášť. 

Nepoužívejte 15 dní před porodem a během kojení štěňat.


Upozornění: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Po použití si umyjte ruce velkým množstvím mýdla a vody. Dojde-li k podráždění kůže: vyhledejte lékařskou pomoc a uschovejte obal produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Použití: otevřete víčko při použití, srst rozhrňte mezi lopatkami (popřípadě u kořene ocasu) a nalijte přímo na kůži. Vyvarujte se kontaktu s prsty. Trvání účinku se pohybuje mezi 3 a 4 týdny proti blechám a mezi 2 a 3 týdny proti klíšťatům, v závislosti na typu srsti. Okamžitá účinnost. Aplikujte, jakmile se objeví paraziti, ale ne méně než 7 dní mezi 2 aplikacemi. 

Obsahuje: 30% nebo více: organické oleje, mezi 5% a 15%: Organický éterický olej; méně než 5%: extrakt Margosa, Geraniol. Biocidní produkt TP 19: repelent: Margosa extrakt (CAS č .: 84696-25-3): 20g / kg; Géraniol (CAS č. 106-24-1): 0,2 g / kg. Olejové řešení. 

Pro všechna plemena psů


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: