ANJU BEAUTÉ Antiparazitní spot on pipeta proti klíšťatům pro kočky

 
Novinka
  • 1 z 2
 

Antiparazitní spot on pipeta Anju Beauté proti klíšťatům pro kočky. Přírodní výrobek. Spot on antiparazitní pipety pro kočky efektivně odpuzují a hubí vnější parazity. Nejčastěji účinkují spot on pipety proti blechám a klíšťatům, ale také mohou likvidovat všenky, komáry i bodavé mouchy. 

Dostupnost Skladem
389 Kč    
Značka Anju Beauté
Kategorie Anju Beauté antiparazitika a repelenty pro kočky
 

Antiparazitní spot on pipeta Anju Beauté proti klíšťatům pro kočky. Efektivně odpuzuje a hubí vnější parazity

Antiparazitní spot on pipeta Anju Beauté pro kočky se aplikuje jednoduše přímo na kůži. Postačí aplikovat pipetu na jedno místo a to na hřbet mezi lopatky.

Přírodní výrobek. Spot on pipeta Anju Beauté má certifikát přírodního výrobku ECOCERT Greenlife.

Anju Beauté spot-on pipeta kombinuje vlastnosti Margosy (Margosa má velmi silné a účinné detoxikační produkty, které se s velkým úspěchem využívají při bakteriální, virové, plísňové a parazitární infekci, při oslabené imunitě, při zánětech měkkých i pevných tkání, zhoubných onemocněních a nervových poruchách) a Geraniol, které účinně odpuzují blechy a klíšťata. Vysoce účinné vlastnosti působí jako trvalý ochranný plášť.

Nepoužívejte 15 dní před porodem a během kojení koťat.


Upozornění: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Po použití si umyjte ruce velkým množstvím mýdla a vody. Dojde-li k podráždění kůže: vyhledejte lékařskou pomoc a uschovejte obal produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Použití: otevřete víčko při použití, srst rozhrňte mezi lopatkami (popřípadě u kořene ocasu) a nalijte přímo na kůži. Vyvarujte se kontaktu s prsty. Trvání účinku se pohybuje mezi 3 a 4 týdny proti blechám a mezi 2 a 3 týdny proti klíšťatům, v závislosti na typu srsti. Okamžitá účinnost. Aplikujte, jakmile se objeví paraziti, ale ne méně než 7 dní mezi 2 aplikacemi. 

Obsahuje: 30% nebo více: Organické oleje *, mezi 5% a 15%: Organický éterický olej *; méně než 5%: extrakt Margosa, Geraniol. Biocidní produkt TP 19: repelent: Margosa extrakt (CAS č .: 84696-25-3): 20g / kg; Géraniol (CAS č. 106-24-1): 0,2 g / kg. Olejové řešení. 

Pro všechna plemena koček


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: