ANJU BEAUTÉ ANTIPARAZITNÍ OBOJEK PROTI KLÍŠŤATŮM PRO STŘEDNÍ PSY

 
Novinka Tip
 

Antiparazitní repelentní obojek pro středně velké psy Anju Beauté efektivně a nepřetržitě účinkuje od nasazení. Odpuzuje všechny parazity ohrožující Vašeho psa. Je vysoce účinný proti klíšťatům, blechám, komárům, proti hmyzu sající krev bez podráždění kůže.

Dostupnost Skladem
249 Kč    
Značka Anju Beauté
Kategorie Anju Beauté antiparazitika a repelenty pro psy
 

Antiparazitní repelentní obojek proti klíšťatům pro středně velké psy Anju Beauté 

Obojek účinkuje efektivně a nepřetržitě od nasazení. Odpuzuje všechny parazity ohrožující Vašeho psa. Je vysoce účinný proti klíšťatům, blechám, komárům, proti hmyzu sající krev bez podráždění kůže.

Obojky Anju Beauté kombinují vlastnosti geraniolu (vonná kapalina přítomná v květinových olejích), levandule, eucalyptu a icaridinu, tak aby účinně odpuzovaly blechy, klíšťata a komáry. Vysoce účinné vlastnosti působí jako trvalý ochranný plášť. 

Nepoužívejte 15 dní před porodem a během kojení štěňat.

Pro psy váhy 20 - 40kg

Rozměry: délka obojku 60 cm


Složení produktu: LAVANDULA HYBRIDA (cas 91722-69-9) 45,00 g / kg. GERANIOL (CAS 106-24-1) 2,95 g / kg. ICARIDINE (cas 119515-38-7) 43,65 g / kg. Produkujte biocid TP19 - Répulsif. obsahuje GERANIOL, EUCALYPTOL. 

Upozornění: Nepoužívejte u štěňat mladších 4 měsíců. Nepoužívejte k držení psa. Obojek má bezpečnostní systém, který mu umožňuje rozepnout se v případě náhodného zachycení. Obojek může vyvolat alergickou reakci. 

Návod k použití: vyjměte obojek z obalu a nasaďte pejskovi tak, aby mezi ním a kůží na krku zůstal prostor pro volné vložení dvou prstů. Přesahující zbytek obojku odstřihněte. Nenechte psa obojek kousat. Je-li obojek ušpiněn, otřete jej vlhkým hadříkem. Umožníte tím dalšímu uvolňování olejů do srsti. Při koupání nemusí být obojek sundán. Pro efektivní účinnost měnit každé 3 měsíce. 

Vhodný pro všechna plemena psů.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: