Naše značky

Rupert.cz

Naše značky

ZIWIPEAK

ZiwiPeak pochází z Nového Zélandu, ze země symbolizující čistou přírodu. Tradiční značka unikátního krmení pro psy je uznávaná po celém světě. Krmiva se vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin, které jsou používané v potravinářství.

Text pokračuje ZDE


NATURAL BALANCE

Značku Natural Balance založil Dick Van Pattens v roce 1989 v Kalifornii ve Spojených státech. Je to rodinná fima, jejíž základní prioritou bylo a je špičková kvalita krmiv a zdraví psů. Krmení se vyrábí z nejkvalitnějších surovin. Krmiva Natural Balance jsou každoročně zařazována na prestižní seznam doporučených krmiv TOP DRY FOODS, spotřebitelského testu prestižního amerického kynologického časopisu Whole Dog Journal.

Text pokračuje ZDE


ANJU BEAUTÉ

Francouzská značka Anju Beauté představuje kompletní řadu luxusní kosmetiky pro psy a kočky. Firma byla založena v roce 1994. Zakladatelé Jean-Michel Vidigain a Philippe Liouche jsou profesionály ve svém oboru a uznávanými odborníky v okruhu chovatelů psů. Anju Beauté je preferována chovateli, psími salony i samotnými mistry ve stříhání a úpravě psů a koček.

Text pokračuje ZDE


M&C Pet Care

Produkty irské firmy M&C Pet Care se specializují na prevenci a špičkovou zdravotní péči o Vaše domácí mazlíčky, aby byli štastní, spokojení, ve výborném zdravotním stavu a v kondici. Motto firmy je prosté: "prevence je lepší než léčba". Základem úspěchu firmy je vlastní vývoj a výzkum, který je považován za jádro firmy. Díky nim se společnost stala v relativně krátké době prosperující a ve své oblasti velice úspěšná.

Text pokračuje ZDE