Rupert pro kočky

Rupert.cz myslí nejen na psy a tak jsme rozšířili náš sortiment o krmiva pro kočky. Granule Natural Balance a sušené maso v podobě krmení a pamlsků a masové konzervy ZiwiPeak nyní nabízíme také pro kočky

Výrobce krmiv Natural Balance si zakládá na špičkové kvalitě. Krmiva jsou vyráběna z prvotřídních surovin. Granule jsou výhradně bez obilovin.
Pro Natural Balance je zdraví a bezpečí Vašich zvířecích miláčků vždy na prvním místě. Natural Balance testuje každou jednotlivou šarži krmiv před tím, než je expedována na trh. Výsledky testů zveřejňuje volně na internetu.Více se dočtete v sekci TESTY KRMIV ON LINE.

Natural Balance nabízí tyto řady krmiv:

Ultra Premium s jedinečnou Ultra Premium Original Formula obsahující unikátní kombinaci kvalitního masa,hnědé rýže a zeleniny. Pro staré kočky, kočky s nadváhou a kočky, které mají problém příjmat potravu je určeno krmivo Ultra Premium Reduced Calories. Nabídku ultraprémiových krmiv uzavírá dvojice krmiv Indoor Ultra určených pro kočky,které žijí výhradně v bytě.

Zdravotní řada hypoalergenních superprémiových krmiv Limited Ingredient Diets L.I.D. je určená pro kočky s citlivým zažíváním. Krmiva jsou výhradě bez obilovin, s jedinečnou kombinací masa a sladké brambory (batát, topinambur), který podporuje zažívání a snižuje cholesterol.

ZiwiPeak z Nového Zélandu nabízí ucelenou škálu produktů pro každodenní vyváženou stravu kočky, krmivapamlsky a konzervyUnikátní krmivo ze sušeného masa obsahuje 95% vysoce stravitelných bílkovin. Sušené maso ZiwiPeak je ekvivalentem reálné syrové potravy.

Kočkám je také určena luxusní francouzská kosmetika Anju Beauté. Kosmetika je vyráběna pouze z přírodních surovin a nabízí bezkonkurenční kvalitu. Sortiment zahrnuje širokou škálu šampónů, color šampony na podporu barvy srsti a esenciální šampony na jednotlivé typy srsti. Pro kočky, které nesnáší vodu, je určen speciální neoplachovací šampon. Nabídku doplňují kondicionéry, přípravky pro výživu a regeneraci srsti, spreje pro finální úpravu na výstavě i parfémy.


 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.