O nás

rupertovasmeckaNáš příběh začal gastronomickými problémy našeho zlatého retrievera Teddyho. Apatie k příjmání potravy v kombinaci se špatným zažíváním a jisté následky, asi nemusím pokračovat. Časté, mnohdy celonoční venčení, vyčerpaný pes, který měl skoro 10kg podváhu. Většinou jsme stejně skončili na veterinární klinice.

Hledali jsme cestu, jak z toho ven a stali jsme se odborníci  na krmiva pro psy. Hledali jsme krmivo kvalitní, výživné, zdravé a zároveň krmivo vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Zjišťovali jsme, která krmiva jsou skutečně kvalitní a u kterých je obchodní úspěch založen na nízkých cenách a marketingových strategiích. Velmi nám pomohl největší americký kynologický časopis Whole Dog Journal a jehoTop Dry Foods Review - každoročně vydávaný seznam doporučených suchých krmiv, které prošly nejpřísnějším testováním.

Nakonec jsme objevili granule americké firmy Natural Balance. Malá rodinná firma z Kalifornie, pro kterou je kvalita krmiv základní filozofií. Natural Balance byl průkopník ve výrobě monoproteinových krmiv, často v kombinaci se sladkou bramborou. Taková krmiva řešila citlivé zažívání a nejrůznější potravinové alergie psů. A to se stalo i našemu Tedíkovi. Všechny gastroproblémy se staly minulostí. Rozhodli jsme se krmiva Natural Balance do České republiky dovážet. Připravili jsme eshop a pojmenovali ho po našem nejmladším retrieverovi Rupertovi: Rupert.cz.

Sortiment jsme rozšířili o unikátní ZiwiPeak - sušené maso z Nového Zélandu. Jedinečnost krmiva ZiwiPeak spočívá v technologii dlouhodobého sušení při ne příliš vysoké teplotě. V sušeném mase tak zůstávají zachovány všechny živiny. Krmiva i pamlsky navíc obsahuje novozélandskou zelenou slávku, skvělou na pohybový aparát. ZiwiPeak nabízíme pro psy i pro kočky. Kromě krmiva a pamlsků máme i masové konzervy a dentální pamlsky v podobě jeleních morkových kostí a jeleních spárků.

Další naší značkou je Anju Beauté, skvělá francouzská kosmetika pro psy i kočky. Je určena jak pro profesionální užití v salonech, tak pro běžnou domáci péči i pro úpravu pro předvedení psa nebo kočky na výstavě. Nabídka Anju Beauté zahrnuje color šampony podle barvy srsti, šampony na jednotlivé typy srsti, rozčesávací přípravky, kondicionéry i parfémy. Výjmečná je ucelená řada produktů s keratinem, zvláště vhodná na poškozenou srst.

Rupert.cz dále nabízí výrobky irské firmy M&C Pet Care, přípravky pro domácí zdravotní péči o Vašeho psa nebo kočku - přípravky pro čištění uší a očí, zubní pastu i skvělé dietní pamlsky. Od M&C Pet Care máme specialitu - žvýkací pamlsky Green Um, které neutralizují psí moč a Váš trávník tak zůstane stále zelený.

Nabídku granulí jsme rozšířili o Predator. Jedná se o krmiva, která si spolu s našimi rakouskými partnery necháváme vyrábět "na míru" ve Velké Británii. Vůbec se netajíme, že jsme se inspirovali krmivy Natural Balance. Čas ukázal, že toto rozhodnutí bylo více než prozřetelné, protože firmu Natural Balance koupil nadnárodní potravinový gigant a ten se rozhodl granule do Evropy nevyvážet.

Predator Dog obsahuje 40% kuřecího, jehněčího a rybího masa. Bezobilný Predator Red se zvěřinou a masem z králíka. Predator Green s jehněčím masem a hnědou rýží. Predator Gold s kachním masem a sladkou bramborou, bez obilovin. Nyní připravujeme Predator s rybím masem.

Nejnovější značka, kterou Vám nabízíme, jsou skvělé, ručně šité pelíšky a matrace DOOOP. Vynikají kvalitou, jsou pevné a zároveň pohodlné a praktické.

V eshopu Rupert.cz najdete pouze produkty, které sami používáme. Naši zlatí retrieveři dlabou Predator, jsou odměňováni jerkami ZiwiPeak a pamlsky M&C Pet Care. Koupeme je v šamponech Anju Beauté a doma se vyvalují v pelíškách DOOOP

Rupert.cz nabízí jen výrobky, kterým my sami věříme a které celá Rupertova smečka miluje!

Nové příběhy Rupertovy smečky, zlatých retrieverů Tedíka, Olivera a Ruperta, informace o novinkách, slevách a dalších akcích  eshopu Rupert.cz  najdete na www.facebook.com/eshop.rupert.cz