KUPUJ S JISTOTOU - nezávislé testy krmiv Natural Balance

Pro výrobce krmiv Natural Balance je zdraví a bezpečí Vašich zvířecích miláčků vždy na prvním místě. Pro potrvzení této priority se firma rozhodla k nevídanému kroku: testuje každou jednotlivou šarži krmiv před tím, než je expedována na trh. A navíc výsledky  testů zveřejňuje volně na internetu. 

Výsledky těchto testů jsou k dispozici na stránce www.naturalbalanceinc.com

Jednoduše vyhledejte druh Vámi zakoupeného krmiva či pamlsků, číslo šarže / třímístný kód / a datum  doporučené  spotřeby /best before/, který najdete na obalu produktu Natural Balance.

Standardní zkušební protokol obsahuje testy na aflatoxiny, ochratoxiny, salmonellu, E.coli O157:H7, melamin, vomitoxin, fumonisin 10/10 a zearalenony.

Produkty testuje nezávislá laboratoř Midwest Laboratories, Omaha, USA, která se specializuje na analýzy a testy pro zemědělství, analýzy půdy, rostlinných tkání, krmiv, hnojiv, vody a mikrobiologocké analýzy potravin. Vysoce kvalifikovaní chemici a biologové pracují s nejnovějšími přístroji a metodami testování. Natural Balance disponuje také vlastními laboratořemi, kde rovněž probíhají analýzy a testování.
Podrobné informace  o  metodice testování  najdete na stránce www.naturalbalanceinc.com/buy-with-confidence/safety-testing
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.