Krmivo na celý život aneb jsou granule Natural Balance vhodné i pro štěňata?

Velmi často dostáváme otázku, zda jsou granule Natural Balance vhodné pro krmení štěňátka? Vždyť ostatní značky nabízejí granule pro jednotlivé fáze života pejska. Odpověď je naprosto jednoduchá. Všechna psí plemena vzešla postupnou domestikací a šlechtěním z vlka.Pes je nejstarší domestikované zvíře vůbec, doprovází člověka již minimálně 14.000 let (!). Na jejich způsobu přijímání potravy se ovšem do dnešních dní vůbec nic nezměnilo!

Podívejme se tedy do přírody: štěňata vlků  mají k dispozici naprosto stejnou převážně masitou potravu stejně jako ostatní dospělí jedinci. Neexistuje zde žádná selekce masa pro štěňata, dospělého vlka či seniora. Divoká zvířata ve volné přírodě zcela instinktivně sní potřebné množství v závislosti na jejich věku a aktivitě.

Natural Balance jsou přesvědčeni, že příroda ví přesně, co je nejlepší, v našem případě pro psy, a ctí její zásady. Nikoli však globální společnosti, jejich marketingoví specialisté, líbivé reklamy, barevné obaly nebo právě tolik oblíbené rozdělení krmiv. Někteří výrobci dokonce nabízí krmiva pro jednotlivá plemena. Když ovšem detailně porovnáte složení jednotlivých balení, zjistíte, že se téměř neliší. Toto není cesta, kterou by se v Natural Balance vydali. Naopak věří ve filosofii, která je založena na prvotřídní kvalitě a opřena o spojení s přírodou.

Všechny formule Natural Balance byly vytvořeny v souladu s přírodou. Všechny řady granulí jsou vhodné pro všechny fáze života Vašeho miláčka – od štěňat po dospělé psy, seniory či psy aktivní nebo pracovní.

Granule Natural Balance obsahují veškeré živiny, které štěně potřebuje, aby z něj vyrostl zdravý a silný jedinec. Všechny formule jsou ideální právě pro štěňata, především díky složení, které je vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Krmiva Natural Balance jsou zároveň doporučovány štěňatům, která citlivě reagují na běžně používané přísady v některých granulích. Rozdíl v krmení štěňat je pouze ve větší denní dávce, kterou je třeba rozložit na více částí - do 4. měsíců 4x denně, od 4. do 6.ti měsíců 3x denně a do 1 roku věku 2x denně. Poté stačí krmit psa 1x denně, doporučujeme ovšem krmení rozdělit na ranní a večerní porci, zvláště u velkých plemen, u kterých hrozí torze (přetočení) žaludku.


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.