Natural Balance - ultraprémiová a hypoalergenní krmiva pro psy a kočky

KDO JE NATURAL BALANCE

Značku Natural Balance založil Dick Van Pattens v roce 1989 v Kalifornii ve Spojených státech. Je to rodinná fima, jejíž hlavní prioritou bylo a je špičková kvalita krmiv a zdraví psů i koček. Krmení se vyrábí z nejkvalitnějších surovin. Krmiva Natural Balance jsou každoročně zařazována na prestižní seznam doporučených krmiv TOP DRY FOODS, spotřebitelského testu prestižního amerického kynologického časopisu Whole Dog Journal. Je to ocenění udělované jen těm nejkvalitnějším značkám krmiv vyráběných v USA, které prošly nejpřísnějším testováním. Natural Balance navíc důsledně kontroluje své produkty před distribucí a výsledky testů jsou volně k dispozici na webových stránkách firmy - více o testování najdete ZDE.

Filozofii firmy vyjadřuje slogan: Natural Balance - krmení na celý život! 

PROČ NATURAL BALANCE
Sortiment krmiv Natural Balance zahrnuje holistické granule a ultraprémiové krmivo pro zdravé psy a kočky, dietní krmivo a hypoalergenní krmiva pro psy a kočky trpící alergiemi nebo s citlivým zažíváním.
Zažívání některých psů a koček bývá citlivé na běžně používané bílkoviny, sacharidy a další suroviny. Tito domácí mazlíčci, trpící potravinovými alergiemi, reagují pak podrážděnými střevy a žaludkem, častými průjmy a zvracením. Problémy se také projevují na srsti zvířete a na jeho celkové kondici. Natural Balance proto vytvořil celou řadu hypoalergenních krmiv pro takto citlivé psy a kočky.

NATURAL BALANCE PRO PSY

Krmivo Natural Balance Ultra Premium Original Formula nabízí vlastní jedinečnou kombinaci kvalitního masa ( kuře, kachna, jehněčí), hnědé rýže, ovesných vloček, brambor, čerstvé mrkve, lněného semínka a dalších surovin, které zaručují přirozenou rovnováhu výživy pro Vašeho psa.

Granule Natural Balance Ultra Premium Reduced Calories jsou určeny pro psy s nadváhou, méně aktivní a starší psy, a pro psy se specifickými zdravotními problémy. Pomáhají též podpořit chuť k příjmání potravy psům, kteří trpí nechutenstvím. Obsauje pouze 5% tuku. Podporuje snadné zažívání a snižuje cholesterol. Krmivo Ultra Reduced Calories je doporučováno mnoha veterináři po celém světě.

Zdravotní řada hypoalergenních superprémiových krmiv Natural Balance Limited Ingredient Diets L.I.D. je určená pro psy trpící alergiemi nebo s citlivým zažíváním. Granule jsou jednodruhové, obsahují vždy pouze jeden jediný druh masa. Krmiva jsou výhradě bez obilovin, s jedinečnou kombinací masa a sladké brambory (batát, topinambur), která podporuje zažívání a snižuje cholesterol. Granule obsahují unikátní kombinaci vysoce stravitelných proteinů a sacharidů. Řada představuje 7 druhů krmení, včetně vegetariánské formule pro psy s alergií na bílkoviny. Hypoalergenní superprémiová krmiva Natural Balance L.I.D.naplňují výživné hodnoty pro každodenní vyváženou stravu Vašeho psa.

Zdravotní řadu krmiv Natural Balance L.I.D.doplňují hypoalergenní pamlsky L.I.T. Limited Ingredient Treats. Pamlsky jsou zvláště vhodné pro psy s alergiemi nebo s citlivým zažíváním. I takový pes si zaslouží odměnu! A tyto křupavé pamlsky jsou zvláště chutné!

NATURAL BALANCE PRO KOČKY


Granule Natural Balance Ultra Premium Original Formula nabízí vlastní unikátní kombinaci kvalitního masa ( kuře, kachna, jehněčí, losos), hnědé rýže, ovesných vloček, brambor, čerstvé mrkve, lněného semínka a dalších surovin, které zaručují přirozenou rovnováhu výživy pro Vaší kočku.

Krmivo Natural Balance Ultra Premium Reduced Calories je určeno pro kočky trpící nadváhou, méně aktivní a starší kočky, a pro kočky se specifickými zdravotními problémy. Pomáhá též podpořit chuť k příjmání potravy kočkám, které trpí nechutenstvím. Obsahuje o 20% méně kalorií než krmení Ultra Premium Original Formula. Podporuje snadné zažívání a snižuje cholesterol. Ultra Reduced Calories je doporučován mnoha veterináři po celém světě.

Nabídku ultraprémiových krmiv doplňují dva druhy granulí, speciálně určené kočkám, které žijí v bytě. Natural Balance Indoor Ultra králík a losos a Indoor Ultra kuře a losos. Jedinečné složení krmiv Indoor Ultra zajistí nižší frekvenci vyprazdňování, snižuje zápach a zaručí skvělou kondici Vaší domácí kočky.

Zdravotní řada hypoalergenních superprémiových krmiv Natural Balance Limited Ingredient Diets L.I.D. je určená pro kočky s alergiemi nebo s citlivým zažíváním. Krmiva jsou výhradě bez obilovin, s jedinečnou kombinací masa a sladké brambory (batát, topinambur), který podporuje zažívání a snižuje cholesterol. Obsahují unikátní kombinaci vysoce stravitelných proteinů a sacharidů. Hypoalergenní superprémiová řada Natural Balance L.I.D. naplňuje výživné hodnoty pro každodenní vyváženou stravu Vaší kočky.


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.