Masová konzerva Ziwi Peak HOKI 185g NOVÉ SLOŽENÍ

 
 

Masové konzervy pro kočky Ziwi Peak. Vyrobeny z prvotřídních surovin pocházející z divočiny nacházejí v novozélandském Cook Straight a v hlubokých antarktických vodách Chatham Rise.  Špičková konzerva určena pro všechny životní etapy Vaši kočky.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
99 Kč
Značka Ziwi Peak
Webová stránka značky ziwipets.com/
Kategorie Rupert.cz pro kočky
Položka byla vyprodána...
 

Masová konzerva Ziwi Peak pro kočky

Nová receptura masové konzervy Ziwi Peak obsahuje 92% masa, vnitřností a kostí, včetně 3% novozélandské zelené mušle obsahující glukosamin a chondroitin a jedinečnou kloubní výživu. Navíc přidáváme řasy jako přírodní zdroj vitamínů a minerálů. Hoki pochází z nedotčených vod Nového Zélandu. Je bohatým zdrojem omega 3 a omega 6 mastných kyselin. Hoki byly uloveny v divočině nacházejí v novozélandském Cook Straight a v hlubokých antarktických vodách Chatham Rise.


Výhody masových konzerv Ziwi Peak:

Snižují potravinové alergie - vhodné pro citlivé zažívání - zvyšují chuť přijímat potravu

Lehce stravitelné - zlepšují trávení - podporují zdravou kůži a srst

Udržují optimální váhu a skvělou kondici - podporují zdraví kloubů a pohyblivost

Vysoká nutriční hodnota - energie a vitalita - kompletní krmivo včetně minerálů a vitamínů

Velmi chutné - suroviny prvotřídní kvality z farmových chovů na Novém Zélandu


Masové konzervy Ziwi Peak jsou zvláště ideální:

Pro kočky náchylné na problémy s kůží a se srstí

Pro kočky, které trpí potravinovou alergií na běžně používané bílkoviny nebo na obiloviny

Pro kočky, které mají zažívací potíže nebo trpí nechutí přijímat potravu

Pro kočky se sníženou pohyblivostí, pro kočky v rekonvalescenci

Pro kočky, které jsou náchylní k nadváze a vyžadují důslednou kontrolu množství krmiva

Pro kočky, které mají urologické problémy, pomáhají předcházet urologickým problémům


Složení:Hoki maso, hoki vývar, cizrna hoki játra, hoki kosti, novozélandská zelená slávka, DL-methionin, minerály (fosforečnan draselný, síran hořečnatý, komplex aminokyselin zinečnatých, komplex kyselin manganatých), sušený komplex mědi , Vitaminy (chlorid cholin, doplněk vitaminu E, thiaminmononitrát, niacin, pyridoxinový hydrochlorid, riboflavin, doplněk vitamínu D, kyselina listová), sůl, taurin.


Seznam ingrediencí masové konzervy Ziwi Peak je kratší a mnohem jasnější než u většiny ostatních krmiv. Ziwi Peak samozřejmě obsahuje skutečně vše, co Vaše kočička potřebuje a také jej ocení úplně nejvíce.

Krmiva Ziwi Peak zásadně nikdy neobsahují žádné obilí, kukuřice, pšenici, rýži nebo sóju, tavená masa nebo jakékoliv tavené potraviny, žádné vedlejší živočišné produkty, žádné levné doplňkové složky, žádné brambory (ani sladké brambory), Ethoxyquin (konzervant), žádné bílkoviny z hrachu, umělé barviva ani aromaty, žádná antibiotika, umělá podpora růstu, hormony, žádné složky z Číny.


Garantovaná analýza:Hrubý protein 10% min.Surový tuk 3,5,% min.Hrubá vláknina 2,0% max.Vlhkost 78% max.Popel 3,5% max.Chondroitin sulfát - min. 300mg / kg

Energetická hodnota: 185kcal/konzerva


Masová konzerva Ziwi Peak hoki splňuje kvalitativní limity AAFCOPodle AAFCO - Americké asociace pro kontrolu potravin se jedná o výrobek Human Grade a Human Quality, to znamená, že jde o výrobek "jedlý", konzumovatelný lidmi, v zákonem definovaném pojetí. Human Grade krmivo pro domácí zvířata musí být vyráběno v souladu s řadou norem a musí být baleno, skladováno a přepravováno a v souladu s mezinárodními předpisy pro výrobu potravin. Tato receptura je v souladu s novými předpisy AAFCO a představuje vyvážené a kompletní krmivo pro všechna plemena ve všech životních stádií, včetně koťat. Seznam složení je jeden z nejkvalitnějších a nejasnějších na celosvětovém trhu.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: