Rupert.cz - Kompletní péče pro psy a kočky - prémiová krmiva,sušené maso, kosmetika a zdravotní péče

Rupert.cz

ZIWIPEAK - UNIKÁTNÍ ZPRACOVÁNÍ MASA

Unikátní zpracování masa pomalým vysoušením zachovává kvalitu syrového masa, vnitřností a ryb. ZiwiPeak je přírodní, syrová, divoká strava , bez zmrazování a rozmrazování. Jen skutečné maso, srdce, játra, ledviny, dršťky, ryby a zelené slávky, vitamíny a minerály.

ZIWIPEAK - 90% MASA

1 porce ZiwiPeaku = 3 porce syrového masa. Až 95% stravitelné je sušené maso ZiwiPeak. Obsahuje více než 90% masa. Pohodlný BARF - kompletní krmivo ze sušeného masa a vnitřností včetně minerálů a vitamínů zabalené v praktickém balení se zavíráním na zip.

ZIWIPEAK - ČISTÁ PŘÍRODA NOVÉHO ZÉLANDU

Všechny suroviny používané při výrobě ZiwiPeaku jsou prvotřídní kvality z nejčistší přírody z Nového Zélandu. ZiwiPeak obsahuje pouze přírodní ingredience, výhradně bez přidaných konzervantů, barviv, hormonů, antibiotik, cukrů a solí.

NATURAL BALANCE - SPECIALISTA NA CITLIVÉ ZAŽÍVÁNÍ PSŮ A KOČEK

Hypoalergenní řada granulí Natural Balance L.I.D. Limited Ingredient Diet pro psy a kočky trpícími alergiemi nebo s citlivým zažíváním. Jednodruhový obsah masa a sladká brambora pro podporu zažívání, vždy bez obilovin.

LÁSKA NAŠLA SVÉ JMÉNO - ANJU BEAUTÉ

Kompletní luxusní kosmetika pro domácí mazlíčky. Řady šamponů na všechny typy srsti nebo na podporu barev srsti od bílé po černou. Speciální neoplachovací šampon. Kondicionéry, maska, výživa a regenerace kůže a srsti, spreje pro rozčesání, lesk i konečnou úpravu.

 

Vítáme Vás v obchodě pro náročné psy a kočky. Exklusivně zastupujeme a prodáváme sušené maso ZiwiPeak z Nového Zélandu, ultraprémiové,holistické a hypoalergenní granule Natural Balance a Predator nejen pro psy a kočky s citlivým zažíváním. Luxusní francouzská kosmetika Anju Beauté a M&C Pet Care, kompletní zdravotní péče. Zvolte pro Vašeho miláčka to nejlepší.